Google+ Youtube Instagram

Minivana Classic

Dátum: 2.2.2015

   Minivana ClassicVeľký vnútorný priestor na kúpanie i sprchovanie pri minimálnej dĺžke – to je hlavná charakteristika minivane Classic. Názov poukazuje na jej overený obdĺžnikový tvar, ktorý však dizajnér Kryštof Nosál prispôsobil moderným požiadavkám.

   >> Ako vaňa i sprchový kút
Podľa hĺbky je Classic ako každá iná vaňa. Štandardných 42 cm predstavuje optimálny rozmer, ktorý umožní pohodlné kúpanie s telom správne ponoreným tak, aby relaxovali všetky jeho časti. Unikátna je však jej dĺžka – 120 cm. Možnosti vane sa vám tak razom otvárajú i v malých kúpeľniach, kde sa kúpanie zdalo doposiaľ nemožné. Doplňte vaňu o vaňovú zástenu a obratom získate i dokonale tesniaci a komfortne veľký (120 × 70 cm) sprchový kút.

   >> Bezpečné ploché dno
Hlavne na sprchovanie je čo najplochejšie dno dôležité. Obmedzuje riziko pošmyknutia sa v oblasti oblých rohov, umožňuje sa pohodlne rozkročiť a bezpečne si užiť sprchovanie.

   >> Veľký vnútorný priestor
Subtílne odľahčené lemy a ostrejší sklon na bokoch vane jej dodajú i pri jej minimalistických rozmeroch veľký využiteľný priestor tak na kúpanie, ako aj na sprchovanie.

   >> Široká ponuka zásten
Minivaňu Classic je možné utesniť mnohými typmi zásten, takže vždy poskytuje zázemie na kúpanie i sprchovanie bez obáv zo zaplavenia kúpeľne.

Minivaňa Classic svojimi rozmerovými variantmi pokračuje do ponuky štandardných vaní, ktoré vyrábame v rozmeroch 150/160/170 × 70 cm. Hodí sa tak doslova do každej kúpeľne.