Google+ Youtube Instagram

Sklopná sedadlá RAVAK

Dátum: 2.2.2015

Všade tam, kde sa nevojde stolička

   Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytuPopularita, ktorú si vybudovali sedadlá RAVAK určené do sprchy, priviedla ich výrobcov k rozhodnutiu ponúknuť zákazníkom komfort a pohodlie nielen v kúpeľni, ale skrátka všade tam, kde sa nevojde stolička. Teraz si môžete vyberať nielen z modelov určených do sprchových kútov, ale i dizajny prispôsobené chodbám, predsieňam, výťahom alebo napríklad balkónom.

   Do interiérov bytov a domov sú určené dva typy sedadiel Ovo B Decor. Dva nové modely sú podľa svojho vzhľadu nazvané Text a Blueline, buď s čierno-bielym motívom, ktorý osvieži každú nevýraznú predsieň či chodbu, alebo s bledomodrým pruhom na mliečne bielom priehľadnom podklade. Sedadlá majú moderný štvorcový tvar s oblými rohmi (veľkosť 36 × 36 cm) a antikorovú konštrukciu.

Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytu

    Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytuAj v kúpeľniach sa ale objaví nové sedadlo, a to Ovo Chrome v oválnom tvare (veľkosť 41 × 37 cm) zvýraznenom odlišne farebnou líniou. Oválny tvar je charakteristický pre celý kúpeľňový koncept Chrome. Zákazníci s citom pre detail tak môžu mať kúpeľňu zladenú skutočne až do posledného kusa vybavenia.

    Všetky nové sedadlá RAVAK sa vyrábajú v rovnakom štandarde ako dosiaľ populárne tvary Ovo B (hranaté) a Ovo P (oválne). To znamená, že majú robustnú antikorovú konštrukciu, ktorá unesie až 150 kg, ich príjemne veľká sedacia plocha je vyrobená z odolného, na dotyk príjemného plastu a sú sklopné tesne k stene tak, že v sklopenom stave zaberajú iba 10 cm.

    Všetky sedadlá RAVAK sa dajú jednoducho domontovať i do hotových priestorov. Pre čo najpríjemnejšie posedenie odporúčame montovať ich do výšky 45 cm od zeme. V balení sedadiel je základný kotviaci materiál, ktorý je potrebné rozšíriť podľa konkrétneho podkladu, do ktorého sa sedadlo zabudováva.

Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytu