Youtube Instagram

Vaňa City Slim

Dátum: 1.2.2018

So stenšeným okrajom a novým panelom

Vana City Slim

   Komfortná, pohodlná a napriek tomu decentná vaňa City, ktorá sa už začala udomácňovať v kúpeľniach, dostala ešte elegantnejšiu sestru City Slim s delikátne jemným horným okrajom, ktorého výška iba 15 mm predstavuje horúci dizajnový trend. City Slim prichádza aj s ponukou nových obkladových panelov. Svoju vaňu tak nemusíte obkladať murivom a keramikou, stačí si k nej kúpiť jeden z dizajnovo zladených panelov vo farbe orecha, duba, satinového (brúseného) dreva alebo len čisto biely. Panel úplne mení štýl vane, má efektné oblé hrany, nainštaluje sa v priebehu pár minút, je vodeodolný a úplne kompaktný bez akýchkoľvek znateľných prechodov.

   Akrylátová vaňa City má rozmery 180 x 80 cm a poskytuje tak komfortné miesto pre každodennú relaxáciu. Svojou striedmosťou skvele zapadá do moderných interiérov, jej elegantná umiernenosť nikdy nezastará. Oblý vnútorný tvar, ktorý rozmaznáva telo pri kúpeli, doplnil autor Kryštof Nosál moderným obdĺžnikovým vonkajším plášťom.

   Vďaka asymetrickým lemom je možné na širší z nich určený k stene inštalovať aj napúšťanie typu vodopád, alebo klasické stojankové batérie.