Youtube Instagram

Sprchovanie

B SET BSD3 110 L/P

B SET BSD3 110 L/P ku dverám BSD3

Set dizajnovo prepracovaných pántov, úchytov a madla dajú vyniknúť minimalistickému vzhľadu sprchových dverí Brilliant BSD3 veľkosti 110 ľavej alebo pravej varianty. Hranatý plochý tvar kovových elementov odlišuje kút Brilliant od všetkých ostatných na trhu. Kombinácia masívnych kovových prvkov a kvalitného pochrómovania zaručuje najvyššiu možnú kvalitu všetkých kovových elementov. Vďaka tomu môžeme garantovať veľmi dlhú životnosť všetkých týchto prvkov - bola potvrdená testom životnosti na 30 rokov.

Série

Kompletné výrobky radu Brilliant a Walk-In sa skladajú z dvoch samostatných položiek!

B SET
Je nutné zakúpiť osobitne sklá sprchového kúta, sprchových dverí, alebo pevné steny z radu Brilliant, tak aj kovové časti tzv. B SET. B SET obsahuje úchytky, pánty, madlo, montážnu sadu a pri vybraných setoch aj držiaky Brilliant. Krátky, alebo dlhý držiak skla je možné aj k menším rozmerom sprchových kútov samostatne dokúpiť.

W SET
Pre zakúpenie kompletného produktu radu Walk-In je nutné zaobstarať sklenené pevné steny Walk-In v jednom balení, tak aj kovové vzpery na zabezpečenie stability celého kúta v druhom balení tzv. W SET. W SET obsahuje kovové vzpery a opierky.

Ďalšie konštrukčné možnosti, nielen výrobkov Walk-In, si môžete objednať cez on-line konfigurátor riešenia na mieru - atypy.ravak.sk, kedy si zvolíte požadované prevedenie (typ, šírku, výšku).

Technické informácie

Set kovových častí pre sprchové dvere BSD3 110 ľavej, alebo pravej varianty.
B SET obsahuje:

  • masívne úchyty skiel - 4 ks
  • dverné pánty - 2 ks
  • madlo - 1 ks
  • montážnu sadu

Pánty sú zvnútra sprchového kúta zapustené do skla a prevratným spôsobom tak uľahčujú jeho údržbu. Zdvihový mechanizmus zaisťuje automatické dovieranie dverí a nadvihnutie nad prahovú lištu pri otváraní i zatváraní. Čistý kov a masívne prevedenie ergonomického madla zdôrazňuje majestátny dojem z celého sprchovacieho kúta.

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
D01000A088 B SET BSD3-L 100,110 chrom 376,67 452,00
D01000A087 B SET BSD3-P 100,110 chrom 376,67 452,00

Dodacia lehota je 3 týždne.