Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Čierna podomietková batéria 10° Free black

Podomietková batéria vaňová/sprchová 10° Free black s prepínačom

TD F  061.20

Svojim uložením na stene sa armatúra o 10° mierne nakláňa k užívateľovi. Ovládanie s hladkou plochou je tak ešte príjemnejšie, dizajn ešte ústretovejší a vaša spokojnosť ešte väčšia. Podomietková batéria s povrchovou úpravou čierna matná ihneď upúta pozornosť a povznesie vašu kúpeľňu na vyššiu úroveň luxusu.


Séria Podomietkové

Podomietkové batérie 10° Free black ponúkame ako vaňové i sprchové, a to vo variantoch s prepínačom i bez neho, podľa konkrétnych podmienok v kúpeľni. Prepínač slúži vo vani na prepínanie medzi napúšťaním cez prepad a sprchovaním. V sprchovacom kúte prepína medzi pevnou a ručnou sprchou. Séria 10 ° Free black ponúka dizajn hladkých plôch ovládacích pák.

Umiestnenie podomietkovej batérie 10° Free black na stene je o 10° naklonené smerom k ruke. Páka sa tak pohodlne chytá do ruky, napriek tomu pri kúpaní a sprchovaní nezavadzia.

Na zjednodušenie inštalácie ponúkame aj k podomietkovým batériám 10° Free black univerzálne inštalačné teleso R-box. Na rozdiel od klasických podomietkových batérií je samotná inštalácia R-boxu oveľa jednoduchšia a prípadná výmena vrchného, viditeľného dielu, jednoduchšia. Prostredníctvom tohto plastového dielu sa dá rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • prevedenie: s prepínačom, s vlastným podomietkovým telesom - nie je určená pre R-box
  • farebné prevedenie: čierna matná
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k vani 10° a k vaniam (napúšťanie prepadom a vývod pre ručnú sprchu) alebo pre sprchové kúty, ktoré majú pevnú a ručnú sprchu 

Táto podomietková batéria je celotelová a inštaluje sa priamo do steny, nie je určená pre R-box. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie 10° Free black kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu 10° a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaKonceptyEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Čierna podomietková batéria 10° Free black

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070156 TD F 061.20BL Podomietková s prepínačom, čierna 188,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.