Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Čierna podomietková batéria 10° Free black na R-box

Podomietková batéria 10° Free black vaňová/sprchová s prepínačom pre R-box

TD F 065.20

Svojim uložením na stene sa armatúra o 10° mierne nakláňa k užívateľovi. Ovládanie s hladkou plochou je tak ešte príjemnejšie, dizajn ešte ústretovejší a vaša spokojnosť ešte väčšia. Batéria je pripravená pre použitie inštalačného telesa R-box, ktorý významne uľahčuje prácu a zlepšuje výsledok celého diela. Podomietková batéria s povrchovou úpravou čierna matná ihneď upúta pozornosť a povznesie vašu kúpeľňu na vyššiu úroveň luxusu.


Séria Podomietkové

Podomietkové batérie 10° Free black ponúkame ako vaňové i sprchové, a to vo variantoch s prepínačom i bez neho, podľa konkrétnych podmienok v kúpeľni. Prepínač slúži vo vani na prepínanie medzi napúšťaním cez prepad a sprchovaním. V sprchovacom kúte prepína medzi pevnou a ručnou sprchou. Séria 10 ° Free black ponúka dizajn hladkých plôch ovládacích pák.

Umiestnenie podomietkovej batérie 10° Free black na stene je o 10° naklonené smerom k ruke. Páka sa tak pohodlne chytá do ruky, napriek tomu pri kúpaní a sprchovaní nezavadzia.

Na zjednodušenie inštalácie ponúkame aj k podomietkovým batériám 10° Free black univerzálne inštalačné teleso R-box. Na rozdiel od klasických podomietkových batérií je samotná inštalácia R-boxu oveľa jednoduchšia a prípadná výmena vrchného, viditeľného dielu, jednoduchšia. Prostredníctvom tohto plastového dielu sa dá rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: čierna matná
  • záruka na batériu: 3 rokov
  • vhodné: k vani 10° a k vaniam (napúšťanie prepadom a vývod pre ručnú sprchu) alebo pre sprchové kúty, ktoré majú pevnú hlavovú a ručnú sprchu 

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie 10° Free black kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu 10° a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

Základné teleso pre podomietkové batérie R-box RB 070.50 nie je súčasťou batérie, je nutné ju dokúpiť. R-box obsahuje materiál pre prichytenie k stene, nezahrňuje prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohoto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku, pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

3 roky zárukaKonceptyEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové prevedenie
Čierna podomietková batéria 10° Free black na R-box

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070158 TD F 065.00 Podomietková s prepínačom pre R-box, čierna 208,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.