Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Čierna podomietková batéria Flat s prepínačom

PODOMIETKOVÁ BATÉRIA FLAT BLACK S PREPÍNAČOM PRO R-BOX VARI

FL 065.20
Podomietková batéria Flat black s prepínačom je vhodná pre sprchové kúty s pevnou a ručnou sprchou alebo k vaniam s napúšťaním prepadom s možnosťou sprchovania. Prietok vody sa ovláda jednoduchým zatlačením prepínača smerom k stene. Plynulé ovládanie páky batérie poskytuje dokonalú reguláciu prúdu i teploty vody. Batéria je použiteľná v kombinácii s inštalačným telesom R-Box Vari, ktoré významne uľahčuje prácu a zlepšuje výsledok celého diela. Matné čierne batérie je možné kombinovať s akoukoľvek ďalšou farbou a nachádza uplatnenie v širokej škále štýlov kúpeľní.


Séria

Podomietková batéria Flat black s prepínačom je vhodná pre sprchové kúty s pevnou a ručnou sprchou alebo k vaniam s napúšťaním cez prepad s možnosťou sprchovania.
Podomietkovú batériu Flat black bez prepínača ponúkame pre sprchové kúty s jednou sprchou, prípadne k vani s napúšťaním cez prepad bez možnosti sprchovania.
Keramické kartuše majú priemer 35 mm a rovnako ako ostatné batérie tohto radu aj trojročnú záruku.
Pre inštaláciu podomietkových batérií Flat black do steny je potrebné použiť podomietkový modul R-box Vari RB 072.50. Montáž je jednoduchá a prípadná výmena vrchného pohľadového dielu neobnáša žiadne komplikácie. Prostredníctvom R-boxu Vari je možné rozvod vody odvzdušniť bez potreby odstávky vody.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: čierna mat
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k vaniam (napúšťanie prepadom a vývod pre ručnú sprchu) alebo pre sprchové kúty, ktoré majú pevnú a ručnú sprchu

Pre ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame kombinovať s ostatnými batériami Flat black. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať čistiaci prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

Základné teleso pre podomietkovú batériu R-box Vari RB 072.50 nie je súčasťou batérie a je potrebné ho dokúpiť. R-box Vari obsahuje materiál pre prichytenie ku stene, ale nezahŕňa prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box Vari obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj počas demontáže vrchného dielu batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť bez potreby odstávky vody. R-box má šípkou zreteľne označenú hornú časť výrobku pre správnu orientáciu vlastného tela batérie pri montáži.

5 rokov zárukaEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Čierna podomietková batéria Flat s prepínačom

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070179 FL 065.20 Vaňová/sprchová podomietková batéria s prepínačom pre R-box Vari, čierna 200,-
X070139 RB 072.50 R-box Vari, základné teleso pre podomietkové batérie 116,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

23,1 MB