Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Čierna umývadlová stojanková batéria 10° Free black, 334 mm

Umývadlová stojanková batéria 10° Free black 334 mm, bez výpuste

TD F 015.20

Prichádzajú vám v ústrety svojim praktickým náklonom smerom k ruke a dovnútra umývadla. Spríjemní tak používanie a uľahčí aj čistenie horšie prístupného miesta medzi batériou a stenou. Batérie s povrchovou úpravou čierna matná ihneď upútajú pozornosť a povznesú vašu kúpeľňu na vyššiu úroveň luxusu.


Séria Umývadlové

Pákové umývadlové batérie 10° Free black v čiernom prevedení, charakteristické svojím ľahkým náklonom smerom k ruke, si môžete vybrať bez odtokovej armatúry alebo s ňou (Click-Clack). Pre každú variantu ponúkame tri rôzne výšky, a to 14 cm, 17 cm alebo 33 cm. Vyberte si tú správnu práve pre vás. Standard na plytšie umývadlá bez zvýšených nárokov na oblasť medzi batériou a dnom. Comfort na väčšie a hlbšie umývadlá a všade tam, kde chceme napríklad napúšťať vyššie nádoby vodou. ExtraComfort získate s najvyššou stojánkovou batériou s výškou 33 cm. Nastaviteľný perlátor zabudovaný do všetkých umývadlových batérií 10° Free black okrem toho zaistí, že voda bude smerovať vždy presne tam, kam potrebujete.

Batérie 10° Free black najlepšie doplnia kúpeľňový koncept nazvaný 10°, a dávajú tak vyniknúť spájaciu myšlienku náklonu alebo rotácie všetkých prvkov o 10° (vaňa, umývadlo, kúpeľňový nábytok).

Technické informácie

  • výška batérie: 334 mm - ExtraComfort Zone, extra predĺžená
  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: čierna matná
  • pripojovacie hadičky: 400 mm
  • výpusť: bez
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodná: k umývadlám na dosku Moon, Formy a ďalšie
  • odporučené doplnky na dokúpenie: kúpeľňové doplnky 10° black

Umývadlová stojanková batéria 10 ° Free black s ExtraComfort Zone je vhodná k umývadlu na dosku, a to vďaka svojej predĺženej výške. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie 10° Free black kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu 10° a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)SoftMoveKovové prevedenie
Čierna umývadlová stojanková batéria 10° Free black, 334 mm

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070151 TD F 015.20 Umývadlová stojanková 334 mm bez výpuste, čierna 232,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.