Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Čierna vaňová štvorotvorová batéria Flat

Vaňová štvorotvorová batéria Flat black

FL 026.20
Štvorotvorová batéria Flat black je vhodná na inštaláciu na okraj vane. Produkt sa skladá zo štyroch dizajnovo zladených komponentov. Pozvoľné línie napúšťacieho ramená harmonizujú s prúdom vody. Batéria s citlivým ovládaním páky poskytuje dokonalú reguláciu prúdu i teploty vody. Tretí komponent sa zasa spoľahlivo postará o pohodlné prepínanie prúdu vody pri voľbe medzi napúšťaním vane a sprchovaním. V poslednom otvore sa skrýva trendová vyťahovacia ručná sprcha. Matné čierne batérie je možné kombinovať s akoukoľvek ďalšou farbou a nachádza uplatnenie v širokej škále štýlov kúpeľní.


Séria

Z vaňových batérií radu Flat black si môžete vybrať nástenný variant na inštaláciu na stenu alebo stojankový štvorprvkový variant, ktorá je určený na inštaláciu do okraja vane alebo do dosky za vaňou. Citlivé ovládanie jednej páky batérie poskytuje dokonalú reguláciu prúdu i teploty vody. Druhá páka zabezpečuje prepínanie medzi napúšťaním vane a ručnou sprchou.
Na batérie Flat v čiernom prevedení poskytujeme záruku 3 roky.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: čierna mat
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodná: ku všetkým vaniam s dostatočnou šírkou a rovinatosťou horného lemu

Súčasťou batérie je vyťahovacia sprcha s kovovou jednozámkovou hadicou s dĺžkou 175 cm. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie Flat black kombinovať s ostatnými batériami radu Flat black. Na vonkajšie čistenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Čierna vaňová štvorotvorová batéria Flat

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070176 FL 026.20 Vaňová batéria na okraj vane, 4-otvorová, čierna 372,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

23,1 MB