Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Hydromasážne systémy

Voda je základnou podmienkou nášho života. Vo vode sa začala písať história ľudstva, obklopení vodou sa vyvíjame v tele matky, do vody sa vraciame, keď chceme zažiť intenzívny pocit relaxácie a obnovy síl. Starajte sa o seba tým najprirodzenejším spôsobom – v teplom kúpeli s hydromasážou.

Akrylátové hydromasážne vane vlastnej výroby (v klasickom alebo PU Plus vyhotovení) dopĺňame vysokokvalitnými komponentmi výhradne od renomovaných firiem vyrábajúcich v Českej republike a ďalších štátoch EÚ. Vysokú kvalitu dokladajú aj medzinárodné certifikáty.

Rad originálnych masážnych vaní osádzame individuálnym hydromasážnym systémom, ktorý rešpektuje ich dizajn a jedinečnosť.

Pri hydromasážnych vaniach a systémoch RAVAK máte možnosť voľby zo širokej ponuky funkcií, hydromasáží a nadštandardného vybavenia.

Na hydromasážne vane poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 5 rokov, ktorá sa vzťahuje na akrylátovú vaňu a tesnosť hydromasážneho systému. Všetky služby sú poskytované vlastnou servisnou sieťou.

Vystuženie PU Plus je unikátna technológia vykazujúca jedinečnú pevnosť a vynikajúce zvukovo- a tepelnoizolačné vlastnosti. Vodný kúpeľ vám bude chladnúť pomalšie a vychutnáte si ho dlhšie. Práve preto sú takto vystužené vane vhodné predovšetkým na montáž hydromasážnych systémov.

Vyskúšajte prehľadný konfigurátor, ktorý vám pomôže s výberom tej správnej vane, príslušenstva a vhodného hydromasážneho systému alebo ďalšej nadštandardnej výbavy.