Youtube Instagram

Sprchovanie

Hydromasážny panel Jet Pure

Hydromasážny panel Pure

Minimalistický štýl, ktorý nezabúda na praktickú použiteľnosť. Vďaka umiesteniu ovládačov, termobatérie a ručnej sprchy zboku panela opticky priľne k stene sprchového kúta. O to viac vynikne jeho hladké kovové telo s tromi zónami dýz a hlavovou sprchou. Pri každodennej prevádzke v domácnosti pomôže oplachová a napúšťacia dýza s intenzívnym prúdom, umiestnená v spodnej časti panela.

Série

Kedykoľvek dostupná relaxácia

Hydromasážne panely dokážu oveľa viac než obyčajná sprcha. Aj vo vašom sprchovom kúte si môžete vychutnať účinky masážnych dýz a relaxovať v súkromí vášho domova. Vyberte si hydromasážny panel podľa jeho dizajnu a funkcie a nechajte sa rozmaznávať. Pridaním sedadla OVO si zo sprchy vytvoríte dokonalé zákutie na každodennú relaxáciu.

Technické informácie

  • rozmery (š × v): 28 × 155 cm
  • materiál, farebné vyhotovenie: hliník, satin
  • záruka: 2 roky

Vhodný do všetkých sprchových kútov RAVAK s minimálnymi rozmermi 90 × 90 cm, montuje sa na stenu. Na čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner. Odporúčania pre hydromasážne panely s termostatickou batériou: - minimálna teplota horúcej vody 50 °C, minimálny tlak vody za chodu 2 bary, maximálny tlak vody za chodu 5 barov, odporúčaný tlak vody za chodu 3 bary.

2 roky záruka

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
X01501 Totem PURE 492,50 591,00

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

2,9 MB