Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Nábytkové umývadlo Rosa Comfort

Umývadlo Rosa Comfort nábytkové

Je určené ku kombinovaniu s kúpeľňovým nábytkom Rosa, spolu s ktorým vytvára zázemie pre všetko potrebné kúpeľňové vybavenie.

Série Rosa

Stávka na istotu

Umývadlá zo série Rosa vznikli ako štýlová odpoveď na rovnomenné a zákaznícky najúspešnejšie vane značky RAVAK. Oblé tvary umývadiel sú príjemné pri používaní a zároveň poskytujú dostatok odkladacích plôch. Rosa vytvára nosný kúpeľňový koncept pre akúkoľvek kúpeľňu, a tak i umývadlá sú pripravené pre rôzne typy priestorov. Hodia sa do rohu, ale i doprostred steny a vďaka prepracovanej ponuke súvisiacich skriniek predstavujú ideálne útočisko pre všetky vaše kúpeľňové potreby.

Umývadlá Rosa

Komplexná ponuka

Umývadlá Rosa ponúkame v niekoľkých rozmerových variantoch a s rôznymi možnosťami inštalácie – buď samostatne, alebo s kúpeľňovou skrinkou.


Umývadlá Rosa

Ľavý i pravý variant

Kúpeľňový koncept Rosa, a tým i tieto umývadlá, je založený na princípe asymetrie. Jadro konceptu tvorí chytrá asymetrická vaňa, na ktorú umývadlá reagujú svojím tvarom. Na dosiahnutie maximálnej súhry funkcií ponúkame umývadlá, rovnako ako aj vane, v ľavom alebo pravom variante. Vyberte si podľa usporiadania vašej kúpeľne.


Umývadlá Rosa

Dostatok odkladacích plôch

Umývadlá Rosa sme premysleli tak, aby ponúkali príjemne veľký umývací priestor, ale zároveň i dostatočne veľkú odkladaciu plochu. Jednoducho tak na ne umiestnite všetko potrebné a to ostatné elegantne upracete do dizajnovo zladenej skrinky.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 78 x 55 cm
  • materiál: kompozitná -liata zmes dolomitu a živice
  • typové prevedenie: ľavé a pravé (L/R)
  • prepad: áno, možnosť skrytého prepadu
  • otvore pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky: umývadlové pilety, sifóny, vodovodné batérie, skrinka
  • záruka: 5 rokov

Pre ucelené riešenie a designové zladenie kúpeľne doporučujeme umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Rosa (skrinkou pod umývadlo SDU Rosa, stojankovou batériou Rosazrkadlom M 780 a ďalším kúpeľňovým nábytkom a príslušenstvom RAVAK). Umývadlo možno doplniť skrinkou pod umývadlo alebo inštalovať na stenu. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, vruty, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky. Umývadlo Rosa Comfort nábytkové je dodávané bez hrazdy.

Nábytkové umývadlo Rosa Comfort

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJ8L11N0000 780 x 550 Umývadlo ROSA COMFORT L "N" biela s otvormi 205,00 246,00
XJ8P11N0000 Umývadlo ROSA COMFORT R "N" biela s otvormi 205,00 246,00
X01373 Umývadlová pileta Click-Clack 15,83 19,00
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chrom 15,00 18,00
X01436 Umývadlový sifón U trúbkový chrom 15,00 18,00
X01371 Umývadlový sifón chrom 65,83 79,00
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 11,67 14,00

Dodacia lehota je 3 týždne.