Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Podomietková batéria Neo bez prepínača pre R-box

Podomietková batéria Neo bez prepínača pre R-box

NO 066.00 Majestátna a elegantná. Umocní moderný štýl vašej kúpeľne. Podomietkové batérie ponúkajú technické riešenie zapustené do steny, na povrchu zostáva iba čistá krása pre vaše každodenné potešenie.


Série Neo

Majestátne

Zaujmú svojou masívnou krásou a vždy pritiahnu váš pohľad. Budú vás dlho tešiť svojou osobitou charizmou, dokonalým spracovaním a dlhou životnosťou.

Vodovodné batérie Neo

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Neo

Podomietkové vyhotovenie s prepínačom

Jedným z ponúkaných variantov batérií Neo je podomietkový s ergonomickým prepínačom, ktorý sa vďaka svojmu tvaru dá jednoducho ovládať i mokrou rukou a rozvedie vodu na dve ľubovoľné miesta – buď do sprchy a do vane, alebo k ručnej a hlavovej sprche.


Vodovodné batérie Neo

Jednoduchá montáž

Výmenu batérie Neo zvládnete jednoducho sami za niekoľko minút. Umývadlové batérie majú navyše už z výroby pripojené hadičky, takže práca je o to jednoduchšia.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 40 mm, keramická
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: do sprchových kútov s jednou sprchou alebo k vani s napúšťaním prepadom, bez možnosti sprchovania. Batérie Neo možno kombinovať s ostatnými výrobkami RAVAK.

Batérie Neo možno kombinovať s ostatnými výrobkami RAVAK. Na vonkajšie čistenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso pre podomietkové batérie R-box RB 070.50 nie je súčasťou batérie, je nutné ho dokúpiť. R-box obsahuje materiál pre prichytenie k stene, nezahrňuje prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohoto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku, pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

5 rokov zárukaRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové prevedenie
Podomietková batéria Neo bez prepínača pre R-box

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070044 NO 066.00 Podomietková batéria bez prepínača pre R - box 109,-
X070052 RB 070.50 R-box, základné teleso pre podom. batérie 065.00, 066.00 72,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.