Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Podomietková batéria Neo s prepínačom

Podomietková batéria Neo s prepínačom

NO 061.00 Majestátna a elegantná. Umocní moderný štýl vašej kúpeľne. Vďaka prepínaču rozvedie táto batéria vodu na dve ľubovoľné miesta - do sprchy a do vane, alebo k ručnej a hlavovej sprche. Praktický tvar prepínača umožní ovládanie i mokrou rukou a vďaka jeho aretácií sa prepínač nevypne ani pri poklese tlaku vody. Podomietkové batérie ponúkajú technické riešenie zapustené do steny, na povrchu zostáva iba čistá krása pre vaše každodenné potešenie.


Séria Neo

Majestátne

Zaujmú svojou masívnou krásou a vždy pritiahnu váš pohľad. Budú vás dlho tešiť svojou osobitou charizmou, dokonalým spracovaním a dlhou životnosťou.

Vodovodné batérie Neo

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Neo

Podomietkové vyhotovenie s prepínačom

Jedným z ponúkaných variantov batérií Neo je podomietkový s ergonomickým prepínačom, ktorý sa vďaka svojmu tvaru dá jednoducho ovládať i mokrou rukou a rozvedie vodu na dve ľubovoľné miesta – buď do sprchy a do vane, alebo k ručnej a hlavovej sprche.


Vodovodné batérie Neo

Jednoduchá montáž

Výmenu batérie Neo zvládnete jednoducho sami za niekoľko minút. Umývadlové batérie majú navyše už z výroby pripojené hadičky, takže práca je o to jednoduchšia.

Technické informácie

Batérie Neo možno kombinovať s ostatnými výrobkami RAVAK. Na vonkajšie čistenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové prevedenie
Podomietková batéria Neo s prepínačom

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070020 NO 061.00 Podomietková batéria s prepínačom NEO 122,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.