Youtube Instagram

Rekonštrukcia kúpeľne na mieru

Rekonštruujete kúpeľňu a potrebujete pomoc odborníkov, ktorí vybavenie do kúpeľní predávajú už niekoľko desiatok rokov? Poradíme vám s kúpeľňou na mieru.

Už starí Gréci vedeli, že krása spočíva v súlade celku a vyváženej harmónii jednotlivých častí. Aj vaša kúpeľňa môže byť krásnym a harmonickým celkom, ktorý vás ani po rokoch neomrzí, keď jej doprajete jednotný dizajn a zladíte jej prvky a vybavenie jednotnou myšlienkou. Presne to vám umožnia kúpeľňové koncepty RAVAK.

Kúpeľňové koncepty sú ucelené zostavy sanitárneho zariadenia a kúpeľňového nábytku, ktoré na seba funkčne aj dizajnovo nadväzujú. Zahŕňajú nielen vane a s nimi zladené umývadlá, ale aj vaňové zásteny, kúpeľňový nábytok a vodovodné batérie – skrátka všetko, čo vaša kúpeľňa potrebuje.

Vyberte si kúpeľňový koncept, ktorý sa vám páči, a navštívte niektoré z kúpeľňových štúdií našich obchodných partnerov *, kde vám vytvoria grafický 3D návrh na mieru vašej kúpeľni. Odtiaľ už je len krok k samotnej realizácii, ktorá pre vás bude bez starostí. V partnerskom kúpeľňovom štúdiu vám poradia pri výbere ostatných materiálov a farieb a zabezpečí všetky stavebné, búracie, inštalatérske a ostatné inštalačné práce.

* - Samotná firma RAVAK neponúka možnosť kompletnej rekonštrukcie (tzv. kúpeľňa na kľúč), ponúka len predaj ucelených návrhov, tzv. konceptov. Kompletné návrhy a realizáciu kúpeľní Vám zabezpečia v príslušných partnerských kúpeľňových centrách.

Rekonstrukce koupelny před / Rekonstrukce koupelny po

Ako vlastne rekonštrukcia prebieha?

  • vybúranie pôvodného muriva (vrátane odpojenia rozvodov a demontáže sanity)
  • vymurovanie nových stien kúpeľne
  • inštalácia nových rozvodov vody a elektroinštalácie
  • nivelizácia dlážky a položenie hydroizolácie
  • položenie dlažby a nalepenie obkladov
  • montáž sanitárnych zariadení a ďalšieho vybavenia kúpeľne

Keď sa chcete oslobodiť od mnohých problémov, ktoré rekonštrukcia kúpeľne prináša, vyskúšajte rekonštrukciu na mieru s RAVAKOM! Nezáleží na tom, či je vaša kúpeľňa veľká alebo malá – RAVAK ponúka riešenie pre každú kúpeľňu. Stačí si iba vybrať jeden z deviatich kúpeľňových konceptov.

 

Chcem rekonštruovať s RAVAKOM