Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Skrinka pod umývadlo SD Evolution s hrazdou

Skrinka pod umývadlo SD Evolution

Skrinka zahŕňa praktickú pochrómovanú hrazdu na uteráky a veľký odkladací priestor. Farbou a štýlom umiestnených predmetov v otvorenej skrinke môžete dotvárať design celej vašej kúpeľne.

Série Evolution

Výnimočný a harmonický

Jedinečný na trhu, dizajnový, a aj napriek tomu praktický. Taký je komplet skriniek a umývadiel Evolution typický svojím harmonicky plynúcim lemom, ktorý plynule prechádza z umývadla k skrinke. Štýlovo odkazuje na vaňu ocenenú Design centrom ČR ako vynikajúci výrobok, s ktorou tvorí výnimočný koncept pre celú kúpeľňu.

Kúpeľňový nábytok Evolution

Solitér alebo koncept

Koncept Evolution predstavuje ideálne spojenie niekoľkých protichodných princípov. Všetky jeho výrobky sú sebavedomé solitéry, ktoré však umiestnené dohromady vytvárajú symfóniu krásy a úžitku.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Dokonalé vybavenie

Samodovierajúce zásuvky kúpeľňového nábytku Evolution so systémom otvárania „push/pull“ majú plný výsuv a pojmú tak kozmetiku, ako aj potrebné doplnky. Zaoblený lem dodáva celku eleganciu.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Autorský dizajn

Neopakovateľný štýl dodalo výrobkom z konceptu Evolution štúdio Nosal Design známe svojím inovatívnym poňatím výrobkov dennej potreby. Tvarové vyznenie zvýrazňuje biely lesk skriniek.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 70 x 55 x 40 cm
  • materiál: impregnovaná doska MFPB a MDF
  • farebné prevedenie korpusu: biela lesk
  • farebné prevedenie dvierok: biela lesk
  • záruka: 5 rokov

Skrinka pod umývadlo SD Evolution s chrómovanou hrazdou na uteráky a veľkým odkladacím priestorom. Vonkajšia a vnútorná úprava povrchov bokov a dna skrinky biela vo vysokom lesku. Skrinka je inštalovaná priamo na stenu, nemožno použiť nožičky. Chrómovaná hrazda je súčasťou výrobku. Dodávané v zmontovanom stave. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme skrinku pod umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Evolution (umývadlom Evolutionzrkadlom Evolution)  ďalšími výrobkami RAVAK.

Skrinka pod umývadlo SD Evolution s hrazdou

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000364 700 x 550 x 400 SD EVOLUTION s hrazdou biela/biela 162,00 194,00

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

21,2 MB