Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Skrinka pod umývadlo SDS Evolution so zásuvkou

Skrinka pod umývadlo SDS Evolution

Predné dvierka skrinky otvárateľné systémom push/pull naväzujú na výnimočný tvar predného lemu umývadla Evolution. Vnútri skrinka ponúka zásuvku s výškou 40 cm, ktorá pojme aj to najobjemnejšie kúpeľňové vybavenie.

Série Evolution

Výnimočný a harmonický

Jedinečný na trhu, dizajnový, a aj napriek tomu praktický. Taký je komplet skriniek a umývadiel Evolution typický svojím harmonicky plynúcim lemom, ktorý plynule prechádza z umývadla k skrinke. Štýlovo odkazuje na vaňu ocenenú Design centrom ČR ako vynikajúci výrobok, s ktorou tvorí výnimočný koncept pre celú kúpeľňu.

Kúpeľňový nábytok Evolution

Solitér alebo koncept

Koncept Evolution predstavuje ideálne spojenie niekoľkých protichodných princípov. Všetky jeho výrobky sú sebavedomé solitéry, ktoré však umiestnené dohromady vytvárajú symfóniu krásy a úžitku.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Dokonalé vybavenie

Samodovierajúce zásuvky kúpeľňového nábytku Evolution so systémom otvárania „push/pull“ majú plný výsuv a pojmú tak kozmetiku, ako aj potrebné doplnky. Zaoblený lem dodáva celku eleganciu.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Autorský dizajn

Neopakovateľný štýl dodalo výrobkom z konceptu Evolution štúdio Nosal Design známe svojím inovatívnym poňatím výrobkov dennej potreby. Tvarové vyznenie zvýrazňuje biely lesk skriniek.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 70 x 55 x 47 cm
  • materiál: impregnovaná doska MFPB a MDF
  • farebné prevedenie korpusu: biela lesk
  • farebné prevedenie dvierok: biela lesk
  • záruka: 5 rokov

Hlavnou časťou skrinky je zásuvka hlboká 40 cm, so systémom otvárania push/pull ukončená zaobleným lemom. Vonkajšia a vnútorná úprava povrchov bokov a dna skrinky biela vo vysokom lesku. Skrinka je inštalovaná priamo na stenu, nemožno použiť nožičky. Dodávané v zmontovanom stave. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme skrinku pod umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Evolution (umývadlom Evolutionzrkadlom Evolution)  ďalšími výrobkami RAVAK.

Skrinka pod umývadlo SDS Evolution so zásuvkou

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000365 700 x 550 x 400 SDS EVOLUTION so zásuvkou biela/biela 227,50 273,00

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

21,2 MB