Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Skrinka SB 300 Ring

Skrinka SB Ring 300

Set nábytku s umývadlom z kompozitného materiálu designovo komplementárny s ostatným vybavením kúpeľne. Hodí sa všade. Hravo jednoduchý súčasný look s detailom v podobe zaoblených hrán.


Série Ring

Súčasný a hravo jednoduchý

Set nábytku s umývadlom z liateho mramoru je dizajnovo komplementárny s ostatným vybavením kúpeľne – hodí sa všade. Hravo jednoduchý súčasný look s detailom v podobe zaoblených hrán. Na kúpeľňový set sú dizajnovo nadviazané i čisto jednoduché moderné kúpeľňové zrkadlá.

Kúpeľňový nábytok Ring

Horizontálne línie

Kúpeľňový nábytok Ring je v súčasnej produkcii výnimočný svojím horizontálnym ladením, ktoré sa harmonicky vinie okolo stien kúpeľne, a jej priestor zostáva tak voľný na používanie.


Kúpeľňový nábytok Ring

Dokonalé naladenie

Štýl skriniek do kúpeľne je dokonale naladený na prijatie rovnomenných umývadiel, s ktorými tvorí univerzálne použiteľný celok štýlovo nezávislý od akejkoľvek kúpeľne.


Kúpeľňový nábytok Ring

Zaujímavo členený

Predovšetkým výškovo orientované skrinky sú zaujímavé svojím členením vnútorného priestoru. Miesto na ukladanie predmetov nájdete nielen v tele vysokej kúpeľňovej skrinky, ale i vo dverách. Pádu umiestnených vecí bránia hrazdičky v dvoch rôznych výškach, aby zafixovali na svojom mieste tak vyššie predmety, ako aj tie drobné.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 30 x 30 x 155 cm
  • materiál: impregnovaná doska MFPB a MDF
  • typové prevedenie: ľavé a pravé (L/R)
  • korpus aj dvierka sú v celkovej bielej farbe
  • záruka: 5 rokov

Poličkami vybavené nielen telo, ale aj dvierka skrinky. Pádu vystavených predmetov zamedzujú subtílne kovové zábrany v dvoch výškach.

5 rokov zárukaImpregnácia proti vlhkosti
Skrinka SB 300 Ring

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X000000771 300 x 300 x 1550 SB 300 Ring L biela 404,-
X000000773 SB 300 Ring R biela 404,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.

Na stiahnutie

3,7 MB