Youtube Instagram

Sprchovanie

Sprchové dvere Blix BLDP3

BLDP3 bright alu + Transparent

Praktický posuvný systém zaistí príjemne široký vstup do sprchovacieho kúta a dvere nezasahujú do priestoru kúpeľne. Voda po sprchovaní nesteká mimo sprchovacieho priestoru.


Série Blix

Praktický a páčivý

Sprchový kút Blix predstavuje to najlepšie v pomere vysokej kvality a výhodnej ceny. Jeho poctivé spracovanie a moderný dizajn sú dosiahnuteľné pre každého bežného zákazníka a vždy prinášajú množstvo praktických výhod.

Sprchové kúty a dvere Blix

Príjemná obsluha

Posuvný systém sprchového kúta Blix je veľmi tichý a spoľahlivý, lebo je v spodnej časti vybavený mechanizmom SilentRun, ktorý zabraňuje zadrhávaniu a kríženiu posuvných dielov. Predstavuje tak doživotný sľub bezporuchového a tichého chodu vášho sprchového kúta.


Sprchové kúty a dvere Blix

Jednoduché čistenie

Jemným stlačením vypínacieho mechanizmu v spodnej časti posuvných dverí je možné dverové krídlo odkloniť a prípadne aj celé vybrať. Nezostávajú tak žiadne nedostupné miesta, ktoré by sa nedali ľahko vyčistiť. Údržbu sprchového kúta vám ďalej zjednoduší univerzálny a jemný prostriedok RAVAK Cleaner určený na čistenie všetkých kúpeľňových povrchov.


Sprchové kúty a dvere Blix

Pre všetky životné etapy

Až dva metre široké sprchové dvere vhodné napríklad aj na spoločné sprchovanie dvoch zamilovaných, štvrťkruhové sprchové kúty, ktoré poslúžia hlavne v menších kúpeľniach, ale aj kút so zníženou výškou vhodný na kombináciu s hlbokou sedacou vaničkou, vyvinutou predovšetkým na kúpanie malých detí či seniorov – sprchové kúty Blix môžu byť s vami celý život.

Technické informácie

  • rozmery: 90 cm
  • typové prevedenie: otočiteľný výrobok (L/R)
  • farebné prevedenie: rám - lesklý alubright; madlá v prevedení chróm
  • výplň z bezpečnostného skla: 5 mm; transparent
  • výška výrobku: 190 cm
  • záruka: 5 rokov

Sprchové dveře BLDP3 je možné instalovat pouze do niky, nelze kombinovat s pevnou stěnou. Montuje se do obložené niky na vaničky RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.

5 rokov zárukaHrúbka skla 5 mmOchrana skla AntiCalcTichý chod SilentRunL/R varianta 180°Jednoduchá montáž (sprchové kúty)
Sprchové dvere Blix BLDP3

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X00H70C00Z1 BLDP3-90 bright alu+transparent 333,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.