Google+ Youtube Instagram

Tlačové správy

Prečítajte si najnovšie informácie spoločnosti RAVAK.

obrázok
4.5.2017

Znovu medzi najkvalitnejšími stavebnými materiálmi

Podľa nezávislého hodnotenia od remeselníkov majú najlepšie vane na trhu značku RAVAK!

obrázok
27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu

S novou kolekciou výrobkov pre rok 2017 prichádza RAVAK aj s nadštandardnými zárukami na ich kvalitu. Produkty z liateho mramoru, ako sú umývadlá a sprchové vaničky, teraz ponúkajú záruku 5 rokov!

obrázok
31.3.2017

Keramické závesné WC Uni Chrome RimOff

Výrobca vybavenia kúpeľní RAVAK rozšíril portfólio svojich sanitárnych výrobkov a v rámci konceptu Chrome uvádza nové WC s technológiou RimOff. Jediná technológia, ktorá udrží toaletu skutočne čistú.

obrázok
18.3.2017

Frankfurtský veľtrh ISH vniesol do kúpeľní farby a predstavil nové trendy

Marcové medzinárodné stretnutie v nemeckom Frankfurte nad Mohanom potvrdilo rastúci vplyv kúpeľní v rámci usporiadanie celého bytu. Prestávajú byť jasne ohraničeným priestorom a prepájajú sa do ostatných miestností, pričom preberajú aj funkciu relaxačné.

obrázok
27.2.2017

RAVAK na veľtrhu ISH

Kúpeľne z konceptu 10° a nový set umývadiel Moon predstavujú hlavné tromfy pre prezentáciu najväčšieho českého výrobcu na tohtoročnom veľtrhu ISH vo Frankfurte nad Mohanom (14. - 18. 3. 2017).

obrázok
20.2.2017

Novinky RAVAK 2017

Kompletný prehľad noviniek pre rok 2017.

obrázok
11.1.2017

RAVAK v Barcelone

V showroome firmy Cerygres, RAVAK vystavuje na 100 m2 vo vlastnej brandzóne, v ktorej zákazník nájde na jednom mieste to najlepšie z aktuálnej ponuky.

obrázok
21.12.2016

RAVAK v Pasáži českého dizajnu

Cestu stredom Prahy si od decembra môžete spestriť v Pasáži českého dizajnu, ktorú nájdete pod budovou Českej národnej banky. Spája Senovážné námestie s ulicou Na Příkopě a miesto výkladov s konfekčným tovarom v nej nájdete súčasný český dizajn od začínajúcich autorov aj zavedených značiek...

obrázok
22.11.2016

Oscari českého a slovenského stavebného trhu

Hodnotenie za rok 2016 prebiehalo v rámci projektu Kvalitné Stavebné Materiály a zúčastnilo sa ho 500 profesionálov...

obrázok
31.10.2016

Umývadlá MOON, umývadlá na dosku

Set piatich umývadiel na dosku vyrobených z liateho mramoru, ktoré vychádzajú z elementárneho geometrického tvaru kruhu a jeho modifikácií.

obrázok
14.10.2016

Termostatický sprchovací stĺp RAVAK získal Ocenenie roka

Ocenenie v kategórii Produkty a technológia roku 2016 od vydavateľstva ATEMI získal duálny sprchový systém TE 091, ktorý predstavuje účelné spojenie najobľúbenejších spôsobov sprchovania.

obrázok
22.7.2016

Vybavenie toaliet od značky RAVAK

Kúpeľňa spojená s WC má praktické výhody i nevýhody podľa typu rodiny, ale rozhodne nemusí mať chybičky krásy. RAVAK teraz ponúka aj WC a bidet Uni Chrome, ktoré korešpondujú s dizajnom širokého konceptu Chrome.

obrázok
30.6.2016

Najväčší český výrobca kúpeľní oslavuje 25 rokov

Příbramská firma RAVAK, ktorá predstavila prvé vlastné sprchové kúty na brnianskom veľtrhu v roku 1991, vyrába v súčasnosti všetko vybavenie do kúpeľne, prevádzkuje 10 dcérskych spoločností a vyváža do viac než 50 krajín sveta. Vlani RAVAK utŕžil 1,9 miliardy Kč a tento rok očakáva tržby vyše 2 miliárd korún.

obrázok
25.5.2016

Stavte na najúspešnejšiu

Hľadáte do kúpeľne osvedčenú batériu a ešte aj v modernom dizajne? Stavte na modely zo série Chrome, ktorá je vďaka tisíckam spokojných zákazníkov dlhodobo najpredávanejším radom batérií značky RAVAK.

obrázok
5.5.2016

Kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží

Sprchový kút, vaňa, zástena, obklady – čo ich v kúpeľni spája? Absolútna vodoodolnosť a nepriepustnosť. Kúpeľňový nábytok tak ako jediný často v kvalite pokrivkáva a uprednostňuje príjemný dizajn pred odolnosťou.

obrázok
15.3.2016

Český dizajn kúpeľní znovu oslovil medzinárodných odborníkov

Produkty vyrábané pod značkou RAVAK, navrhované autorom Kryštofom Nosálom, dosiahli ďalšie méty v oblasti medzinárodného dizajnu. V jednej z najrešpektovanejších medzinárodných súťaží iF DESIGN AWARD zvíťazil kúpeľňový koncept 10° nad 388 ďalšími produktmi prihlásenými v kategórii Kúpeľne.

obrázok
1.2.2016

Sprchový kút MATRIX – štýl, ktorý hovorí sám za seba

Medzi posuvné sprchové kúty RAVAK vstupuje v roku 2016 luxusný sprchový kút Matrix, ktorý predstavuje to najelegantnejšie praktické riešenie z ponuky posuvných sprchových kútov nielen tejto značky, ale aj celého trhu s kúpeľňovým vybavením.

obrázok
1.2.2016

Nový kúpeľňový koncept RAVAK ponúka dve FORMY

Zahŕňa dva sety umývadla s vaňou, FORMY 01 a FORMY 02, ktorých autorom je produktový dizajnér Kryštof Nosál. Najväčší český výrobca vybavenia do kúpeľní tak chce osloviť milovníkov klasických obdĺžnikových vaní, ktorí zároveň ocenia aj nové poňatie. Projekt FORMY zároveň predstavuje vstup značky RAVAK do sortimentu umývadiel na dosku.

obrázok
1.2.2016

Hydromasážne panely RAVAK – kedykoľvek dostupná relaxácia

V roku 2016 zavádza RAVAK do svojho sortimentu dva nové modely hydromasážnych panelov, ktoré vďaka príjemnej cene sprístupňujú zážitky z hydromasáže pri sprchovaní širšiemu okruhu zákazníkov. Každý z nich prináša aj nové praktické výhody.

obrázok
1.2.2016

Vodovodné batérie Classic

Jeden z najobľúbenejších kúpeľňových konceptov RAVAK nazvaný Classic dostal aj dizajnovo zladené vodovodné batérie. Sú typické štíhlym gracióznym telom a na jasne definované hrany konceptu odkazujú ich rovné plochy na vrchnej časti všetkých typov batérií.