Youtube Instagram

Tlačové správy

Prečítajte si najnovšie informácie spoločnosti RAVAK.

obrázok
26.3.2019

Vaňa Solo - novinka, ktorá si podmanila svet

Voľne stojaca akrylátová vaňa Solo od značky RAVAK sa za prvých pár mesiacov svojej existencie stala najoceňovanejšou českou vaňou súčasnosti. Najnovšie získala ceny Red Dot a iF Design Award v dvoch najprestížnejších súťažiach na poli dizajnu v európskom kontinente. V americkom Chicagu vaňa Solo dostala cenu Good Design už na prelome tohto roka. V Čechách zaujala na jesennom Designbloku, získala cenu EDID v kategórii Kúpeľňa, a Akadémia dizajnu ČR autora vane nominovala v súťaži Czech Grand Design.

obrázok
1.2.2018

Vaňa Freedom W

Ponuka voľne stojacich vaní RAVAK sa najnovšie rozrástla o výnimočnú vaňu Freedom W, ktorá v sebe spája prednosti solitérnych vaní s vaňami klasickými. Jej subtílna krása a tvary vykrojené do oblých kriviek pozývajú k ľahnutiu si a širší lem pri stene dovolí odložiť si na dosah ruky všetko to, čo potrebujete, aby ste mohli relaxovať.

obrázok
1.2.2018

Vaňa City Slim

Komfortná, pohodlná a napriek tomu decentná vaňa City, ktorá sa už začala udomácňovať v kúpeľniach, dostala ešte elegantnejšiu sestru City Slim s delikátne jemným horným okrajom, ktorého výška iba 15 mm predstavuje horúci dizajnový trend. City Slim prichádza aj s ponukou nových obkladových panelov.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový nábytok Formy

Nový kúpeľňový nábytok Formy rozšíril ponuku dvoch setov Formy 01 a Formy 02, ktoré oslovujú milovníkov klasických tvarov v novom poňatí. Úzko nadväzuje na trendové umývadlá na dosku.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový nábytok Natural

Čisto elegantný nábytok Natural spojený s umývadlami z liateho mramoru, ktorý sa hodí do každej modernej kúpeľne. Množstvo rozmerových variantov aj možnosťou kombinácie otvorených plôch a zatvorených priestorov ho predurčuje k širokej palete využitia.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový koncept BeHappy II

Ak siahnete po inovovanom koncepte BeHappy II získate ucelený set premyslených výrobkov určených nielen pre najmenšie kúpeľne. Najnovšie totiž ponúka aj umývadlo klasických tvarov so skrinkou pre uloženie kúpeľňových nevyhnutností. Kúpeľňa BeHappy tak zvládne všetko, čo potrebujete na 2 m2, ale presadí sa aj na väčšej ploche.

obrázok
1.2.2018

Koncept 10° sa znovu rozšíril

Jednorázové vyumelkované myšlienky na trhu dobrého dizajnu rýchlo zanikajú. Udržia sa len koncepcie, ktoré sú od začiatku premyslené do všetkých súvislostí. Taký je aj stále sa rozvíjajúci koncept 10 ° českého dizajnéra Kryštofa Nosála od výrobcu RAVAK, ktorý už pozbieral niekoľko domácich i zahraničných ocenení za originálny dizajn.

obrázok
1.2.2018

Keramické umývadlá Ceramic

RAVAK rozširuje svoj sortiment umývadiel na dosku aj o keramiku. Najnovšie si tak do kúpeľne môžete vyberať z dvoch modelov radu Ceramic. Oba spájajú ich jemné tvary, ktoré sú v efektnom kontraste s poctivou hutnosťou odolného prírodného materiálu.

obrázok
1.2.2018

Asymetrická vaňa Chrome

Koncept Chrome, najširší kúpeľňový koncept na trhu od výrobcu RAVAK, sa znovu rozrástol a novo ponúka okrem klasickej vane aj vaňu asymetrickú. Nová vaňa je ideálna pre labužnícke kúpanie. Je pohodlná vďaka svojej pozvoľnej chrbtovej časti, má dostatočne veľké odkladacie plochy a smer sedenia vo vani výrobca natočil tak, aby poskytovala aj lepšie výhľady do priestoru kúpeľne.

obrázok
16.10.2017

RAVAK láka k jesennej relaxácii

Český výrobca kúpeľňového vybavenia RAVAK od 10.10. spúšťa na Slovensku historicky prvú image kampaň. Z koncepctu zmizol žabiak a pod sloganom "Myslite na seba, na všetko ostatné sme mysleli my" navodzuje tichú relaxačnú atmosféru. Kampaň prebieha v ČR a v ďalších európskych krajinách, kde RAVAK pôsobí, a zahŕňa najmä on-line komunikáciu a doplnkovú tlač.