Google+ Youtube Instagram

Tlačové správy

Prečítajte si najnovšie informácie spoločnosti RAVAK.

obrázok
1.2.2018

Vaňa Freedom W

Ponuka voľne stojacich vaní RAVAK sa najnovšie rozrástla o výnimočnú vaňu Freedom W, ktorá v sebe spája prednosti solitérnych vaní s vaňami klasickými. Jej subtílna krása a tvary vykrojené do oblých kriviek pozývajú k ľahnutiu si a širší lem pri stene dovolí odložiť si na dosah ruky všetko to, čo potrebujete, aby ste mohli relaxovať.

obrázok
1.2.2018

Vaňa City Slim

Komfortná, pohodlná a napriek tomu decentná vaňa City, ktorá sa už začala udomácňovať v kúpeľniach, dostala ešte elegantnejšiu sestru City Slim s delikátne jemným horným okrajom, ktorého výška iba 15 mm predstavuje horúci dizajnový trend. City Slim prichádza aj s ponukou nových obkladových panelov.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový nábytok Formy

Nový kúpeľňový nábytok Formy rozšíril ponuku dvoch setov Formy 01 a Formy 02, ktoré oslovujú milovníkov klasických tvarov v novom poňatí. Úzko nadväzuje na trendové umývadlá na dosku.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový nábytok Natural

Čisto elegantný nábytok Natural spojený s umývadlami z liateho mramoru, ktorý sa hodí do každej modernej kúpeľne. Množstvo rozmerových variantov aj možnosťou kombinácie otvorených plôch a zatvorených priestorov ho predurčuje k širokej palete využitia.

obrázok
1.2.2018

Kúpeľňový koncept BeHappy II

Ak siahnete po inovovanom koncepte BeHappy II získate ucelený set premyslených výrobkov určených nielen pre najmenšie kúpeľne. Najnovšie totiž ponúka aj umývadlo klasických tvarov so skrinkou pre uloženie kúpeľňových nevyhnutností. Kúpeľňa BeHappy tak zvládne všetko, čo potrebujete na 2 m2, ale presadí sa aj na väčšej ploche.

obrázok
1.2.2018

Koncept 10° sa znovu rozšíril

Jednorázové vyumelkované myšlienky na trhu dobrého dizajnu rýchlo zanikajú. Udržia sa len koncepcie, ktoré sú od začiatku premyslené do všetkých súvislostí. Taký je aj stále sa rozvíjajúci koncept 10 ° českého dizajnéra Kryštofa Nosála od výrobcu RAVAK, ktorý už pozbieral niekoľko domácich i zahraničných ocenení za originálny dizajn.

obrázok
1.2.2018

Keramické umývadlá Ceramic

RAVAK rozširuje svoj sortiment umývadiel na dosku aj o keramiku. Najnovšie si tak do kúpeľne môžete vyberať z dvoch modelov radu Ceramic. Oba spájajú ich jemné tvary, ktoré sú v efektnom kontraste s poctivou hutnosťou odolného prírodného materiálu.

obrázok
1.2.2018

Asymetrická vaňa Chrome

Koncept Chrome, najširší kúpeľňový koncept na trhu od výrobcu RAVAK, sa znovu rozrástol a novo ponúka okrem klasickej vane aj vaňu asymetrickú. Nová vaňa je ideálna pre labužnícke kúpanie. Je pohodlná vďaka svojej pozvoľnej chrbtovej časti, má dostatočne veľké odkladacie plochy a smer sedenia vo vani výrobca natočil tak, aby poskytovala aj lepšie výhľady do priestoru kúpeľne.

obrázok
19.10.2017

RAVAK prichádza s odkladacími stolčekmi k vaniam

RAVAK na Designbloku predstaví limitovanú sériu stolčekov RAVAK Tables určených k voľne stojacim vaniam.

obrázok
16.10.2017

RAVAK láka k jesennej relaxácii

Český výrobca kúpeľňového vybavenia RAVAK od 10.10. spúšťa na Slovensku historicky prvú image kampaň. Z koncepctu zmizol žabiak a pod sloganom "Myslite na seba, na všetko ostatné sme mysleli my" navodzuje tichú relaxačnú atmosféru. Kampaň prebieha v ČR a v ďalších európskych krajinách, kde RAVAK pôsobí, a zahŕňa najmä on-line komunikáciu a doplnkovú tlač.

obrázok
18.8.2017

Umývadlá na dosku

Koľkokrát si denne umývame ruky? Podľa prieskumov je to viac ako päťkrát. Pridajte zvyšok rodiny a z umývadla sa zrazu stane jeden z najdôležitejších prvkov bytového zariadenia. Aby nás počas každodennej prevádzky neobťažoval, mal by poskytnúť dostatok miesta na umývanie a odkladací priestor okolo. Tieto kritériá optimálne prepájajú umývadlá na dosku.

obrázok
24.7.2017

Vodopád v kúpeľni po celý rok

V ponuke armatúr RAVAK nájdete aj vodopádové vaňové batérie, ktoré vám zabezpečia príjemný zážitok ešte skôr, než sa ponoríte do kúpeľa. Tri dizajnovo odlišné typy batérií v sebe spájajú praktické funkcie s potešením zmyslov pri sledovaní prúdu tečúcej vody.

obrázok
27.6.2017

Prvý pootočený sprchový kút

Výrobca kúpeľní RAVAK vyvinul prvý asymetrický kút na trhu, ktorý vychádza z pôdorysu obdĺžnika. Oproti známym štvrťkruhovým riešeniam má obdĺžnik modernejší ráz a poskytuje aj ďalšie výhody.

obrázok
4.5.2017

Znovu medzi najkvalitnejšími stavebnými materiálmi

Podľa nezávislého hodnotenia od remeselníkov majú najlepšie vane na trhu značku RAVAK!

obrázok
27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu

S novou kolekciou výrobkov pre rok 2017 prichádza RAVAK aj s nadštandardnými zárukami na ich kvalitu. Produkty z liateho mramoru, ako sú umývadlá a sprchové vaničky, teraz ponúkajú záruku 5 rokov!

obrázok
31.3.2017

Keramické závesné WC Uni Chrome RimOff

Výrobca vybavenia kúpeľní RAVAK rozšíril portfólio svojich sanitárnych výrobkov a v rámci konceptu Chrome uvádza nové WC s technológiou RimOff. Jediná technológia, ktorá udrží toaletu skutočne čistú.

obrázok
18.3.2017

Frankfurtský veľtrh ISH vniesol do kúpeľní farby a predstavil nové trendy

Marcové medzinárodné stretnutie v nemeckom Frankfurte nad Mohanom potvrdilo rastúci vplyv kúpeľní v rámci usporiadanie celého bytu. Prestávajú byť jasne ohraničeným priestorom a prepájajú sa do ostatných miestností, pričom preberajú aj funkciu relaxačné.

obrázok
27.2.2017

RAVAK na veľtrhu ISH

Kúpeľne z konceptu 10° a nový set umývadiel Moon predstavujú hlavné tromfy pre prezentáciu najväčšieho českého výrobcu na tohtoročnom veľtrhu ISH vo Frankfurte nad Mohanom (14. - 18. 3. 2017).

obrázok
20.2.2017

Novinky RAVAK 2017

Kompletný prehľad noviniek pre rok 2017.

obrázok
11.1.2017

RAVAK v Barcelone

V showroome firmy Cerygres, RAVAK vystavuje na 100 m2 vo vlastnej brandzóne, v ktorej zákazník nájde na jednom mieste to najlepšie z aktuálnej ponuky.