Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo BeHappy

Umývadlo BeHappy

Chytro vyriešené. Umiestnite ho nad vaňu a získate ďalší potrebný priestor v malej kúpeľni. Umožňuje aj samostatné umiestnenie.Vytvorené v synergii s vaňou z rovnomenného konceptu.

Série BeHappy

Chytro vyriešené

Aj malá kúpeľňa vám môže poskytnúť dostatok priestoru na využitie. Tejto myšlienke sa podriadilo i umývadlo BeHappy, a preto je ho možné jednoducho inštalovať nielen do rohu kúpeľne, ale i nad rovnomennú vaňu v oblasti nôh.

Umývadla BeHappy

Súčasť konceptu

K umývadlu BeHappy odporúčame vybrať i vaňu, až potom vznikne požadovaná synergia. Koncept BeHappy je postavený na myšlienke vrstvenia nad seba, keď je umývadlo možné zavesiť do rohu nad vaňu bez toho, aby k nej akokoľvek obmedzilo prístup.


Umývadla BeHappy

Autorský dizajn

Umývadlo i vaňa vznikli v štúdiu Nosal Design, ktoré je známe svojím praktickým, a hlavne inovatívnym dizajnom. Umývadlo BeHappy je toho najlepším príkladom.


Umývadla BeHappy

Pohodlné používanie

Tvar umývadla do malých priestorov dizajnér premyslel tak, aby umožnilo pohodlné umývanie sa, ale aby zbytočne nezabralo ani centimeter cenného miesta.

v

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 57 x 50 cm
  • materiál: kompozitná -liata zmes dolomitu a živice
  • typové prevedenie: ľavé a pravé (L/R)
  • prepad: áno
  • otvore pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: nie
  • doplnky: umývadlová pileta nízka, sifóny

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami  konceptu BeHappy (vaňou BeHappystojankovou batériou RAVAK, umývadlovou piletou a ďalšími výrobkami RAVAK). Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, vruty, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Umývadlo BeHappy

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJAL1100000 570 x 550 Umývadlo BeHappy L white s otvormi 162,50 195,00 e-shop
XJAP1100000 Umývadlo BeHappy R white s otvormi 162,50 195,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.

...