Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Classic 600

Umývadlo Classic 600

Účelné a krásne. Svojim klasickým tvarom sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde sa uplatnia nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.


Séria Classic

Jednoduchá klasika

Umývadlá z radu Classic majú klasický tvar, ktorý sa hodí do každej modernej kúpeľne. Širokou ponukou rozmerov sa ako jednotiaci štýl prelínajú nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.

Umývadlá Classic

Rozmery pre akúkoľvek kúpeľňu

Umývadlá Classic sú svojimi rozmermi prispôsobené tak, aby vytvorili základ každej kúpeľne. A tak sa vyrábajú v rozmeroch od malých umývadielok, praktických hlavne na WC, cez tri štandardné rozmery až k dvojumývadlu vhodnému predovšetkým pre domácnosti s väčším počtom používateľov kúpeľne.


Umývadlá Classic

Odkladacie plochy

Pokiaľ potrebujete umývadlo s naozaj veľkorysou odkladacou plochou, medzi umývadlami Classic si vyberiete to pravé. Model Classic 80 je upravený práve na tieto účely a okrem príjemne tvarovaného umývacieho priestoru poskytuje i úplne rovnú a priestrannú odkladaciu plochu.


Umývadlá Classic

Premyslené tvary

Vonkajšie tvary umývadiel Classic oslovia každého milovníka jednoducho krásnych riešení. Jasne ohraničený obdĺžnik je štýlovo v harmónii s každou kúpeľňou, ale priateľsky zaoblené tvary vnútorného umývacieho priestoru vás, naopak, pri umývaní príjemne objímu.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 60 x 49 cm
  • materiál: kompozitná -liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: áno
  • otvore pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky: umývadlové pilety, sifóny, skrinka, zrkadlo
  • záruka: 5 rokov

Umývadlo Classic 600 je dodávané s prepadom. Možno ho inštalovať na stenu alebo doplniť skrinkou pod umývadlo skrinkou pod umývadlo SD Classic II (600). Pre ucelené riešenia a dizajnové zladenie kúpeľne odporúčame umývadlo kombinovať s ďalšími výrobkami konceptu Classic (zrkadlom Classic 600, bočným stĺpom, umývadlovou batériou), a ostatnými výrobkami RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

5 rokov zárukaKoncepty
Umývadlo Classic 600

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJD01160000 600 x 490 Umývadlo CLASSIC 600 biela s otvormi 193,-
X01373 Umývadlová pileta Click-Clack 18,-
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chrom 17,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm
Na objednanie
18,-
X01371 Umývadlový sifón chrom
Na objednanie
76,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 13,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.