Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Classic 600

Umývadlo Classic 600

Účelné a krásne. Svojim klasickým tvarom sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde sa uplatnia nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umývadlá z radu Classic majú klasický tvar, ktorý sa hodí do každej modernej kúpeľne. Širokou ponukou rozmerov sa ako jednotiaci štýl prelínajú nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.

Umývadlá Classic

Rozmery pre akúkoľvek kúpeľňu

Umývadlá Classic sú svojimi rozmermi prispôsobené tak, aby vytvorili základ každej kúpeľne. A tak sa vyrábajú v rozmeroch od malých umývadielok, praktických hlavne na WC, cez tri štandardné rozmery až k dvojumývadlu vhodnému predovšetkým pre domácnosti s väčším počtom používateľov kúpeľne.


Umývadlá Classic

Odkladacie plochy

Pokiaľ potrebujete umývadlo s naozaj veľkorysou odkladacou plochou, medzi umývadlami Classic si vyberiete to pravé. Model Classic 80 je upravený práve na tieto účely a okrem príjemne tvarovaného umývacieho priestoru poskytuje i úplne rovnú a priestrannú odkladaciu plochu.


Umývadlá Classic

Premyslené tvary

Vonkajšie tvary umývadiel Classic oslovia každého milovníka jednoducho krásnych riešení. Jasne ohraničený obdĺžnik je štýlovo v harmónii s každou kúpeľňou, ale priateľsky zaoblené tvary vnútorného umývacieho priestoru vás, naopak, pri umývaní príjemne objímu.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 60 x 49 cm
  • materiál: kompozitná -liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: áno
  • otvore pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky: umývadlové pilety, sifóny, skrinka, zrkadlo

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Classic (skrinkou pod umývadlo SD Classic 600, stojankovou batériou RAVAK, zrkadlom Classic 600) a ďalším kúpeľňovým nábytkom Classic a príslušenstvom RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, vruty, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Umývadlo Classic 600

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJD01160000 600 x 490 Umývadlo CLASSIC 600 white s otvormi 162,50 195,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.

...