Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Classic 800

Umývadlo Classic 800

Účelné a krásne. Veľká odkladacia plocha po jednej strane ponúka maximum priestoru. Svojim klasickým tvarom sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde sa uplatnia nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umývadlá z radu Classic majú klasický tvar, ktorý sa hodí do každej modernej kúpeľne. Širokou ponukou rozmerov sa ako jednotiaci štýl prelínajú nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkladacích plôch.

Umývadlá Classic

Rozmery pre akúkoľvek kúpeľňu

Umývadlá Classic sú svojimi rozmermi prispôsobené tak, aby vytvorili základ každej kúpeľne. A tak sa vyrábajú v rozmeroch od malých umývadielok, praktických hlavne na WC, cez tri štandardné rozmery až k dvojumývadlu vhodnému predovšetkým pre domácnosti s väčším počtom používateľov kúpeľne.


Umývadlá Classic

Odkladacie plochy

Pokiaľ potrebujete umývadlo s naozaj veľkorysou odkladacou plochou, medzi umývadlami Classic si vyberiete to pravé. Model Classic 80 je upravený práve na tieto účely a okrem príjemne tvarovaného umývacieho priestoru poskytuje i úplne rovnú a priestrannú odkladaciu plochu.


Umývadlá Classic

Premyslené tvary

Vonkajšie tvary umývadiel Classic oslovia každého milovníka jednoducho krásnych riešení. Jasne ohraničený obdĺžnik je štýlovo v harmónii s každou kúpeľňou, ale priateľsky zaoblené tvary vnútorného umývacieho priestoru vás, naopak, pri umývaní príjemne objímu.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 80 x 49 cm
  • materiál: kompozitná -liata zmes dolomitu a živice
  • typové prevedenie: ľavé a pravé (L/R)
  • prepad: áno
  • otvore pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: áno
  • doplnky: umývadlové pilety, sifóny, skrinka, zrkadlo

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Classic (skrinkou pod umývadlo SD Classic 800, stojankovou batériou RAVAK, zrkadlom Classic 800) a ďalším kúpeľňovým nábytkom Classic a príslušenstvom RAVAK. Skrinku pod umývadlo voľte vždy v zhodnej stranovej variante ako umývadlo, napr. umývadlo Classic 800 L + skrinka SD Classic 800 L. Umývadlo možno doplniť skrinkou pod umývadlo alebo inštalovať na stenu. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, vruty, atď.) vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Umývadlo Classic 800

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJDL1180000 800 x 490 Umývadlo CLASSIC 800 L white s otvormi 199,17 239,00 e-shop
XJDP1180000 Umývadlo CLASSIC 800 R white s otvormi 199,17 239,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.

...