Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Ring 800

Umyvadlo Ring

Ideálny priateľ na každý deň. Hravo nekomplikované a účelné tvary využívajú horizontálnu orientáciu na zaistenie maximálneho priestoru pre ruky. Umývadlo nie je určené na samostatnú inštaláciu, ale na použitie s prakticky riešenou skrinkou, ktorá pojme veľké množstvo kúpeľňového vybavenia.


Série Ring

Hravo do každého dňa

Priateľský oválny vnútorný tvar umývadla vám vždy pri používaní zlepší náladu. Zaoblené hrany umývadiel Ring dizajnovo ladia s rovnomennou skrinkou, ku ktorej sú určené, pretože nie sú prispôsobené na samostatné použitie.

Umývadlá Ring

Nový tvar

Umývadlá Ring sa nesú na vlne najnovšieho trendu horizontálnych línií, ktoré sa tiahnu po stenách kúpeľne a vnútorný priestor nechávajú vzdušný a voľný. Pozdĺžna orientácia nahráva i komfortu pri umývaní, keď majú ruky vrátane lakťov na šírku dosť priestoru.


Umývadlá Ring

Dokonalá harmónia

Umývadlo Ring nie je prispôsobené na samostatnú montáž na stenu, ale o to viac ladí s luxusnou rovnomennou skrinkou. Jej zaoblené hrany, rovnako spracované ako pri umývadle, zvýrazňujú dojem kompaktného celku, ktorý ale nepôsobí robustne, práve naopak. Jeho tvary sú dynamické a jednoduché.


Umývadlá Ring

Jednoduchosť výberu

Umývadlo Ring vás nezaťaží zložitým rozhodovaním, s čím ho zladiť. Je dizajnovo dokonale prepojené so skrinkou a spolu tvoria univerzálny celok použiteľný v kúpeľni akéhokoľvek štýlu.

Technické informácie

Umývadlo Ring nie je prispôsobené na samostatnú montáž na stenu, je potrebné ho kombinovať so skrinkou SD Ring.

5 rokov zárukaImpregnácia proti vlhkosti
Umývadlo Ring 800

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJK01180000 800 x 380 umývadlo Ring 800 biela s otvory 170,-
X01439 Umývadlová pileta pevná chrom 16,-
X01371 Umývadlový sifón chrom 72,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm 17,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 12,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.

Voliteľné doplnky