Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Vaňa Freedom R

Akrylátová voľne stojaca vaňa Freedom R

Sloboda je stav mysle. Vizuálne subtilná vaňa prirozene dominuje každému priestoru a zaišťuje výnimočný prežitok z kúpeľa. Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Umiestnite vaňu do priestoru a zvoľte si pre kúpeľ tú stranu vane, z ktorej máte lepší výhľad. Ideálne pre kúpeľ vo dvojici. Neobmedzujte sa. Relaxujte. Priame línie vane Freedom R sú vysoko v trende moderného puristického bývania. Ľahkosť ich tvarov ovplyvní i vašu náladu. Kvalitný akrylát, z ktorého je vaňa vyrobená, poskytuje mnoho praktických výhod. Je pocitovo teplejší a pomalšie vychladne, predstavuje preto komfortné zázemie pre dlhý relaxačný lúpeľ. Vďaka menšej váhe materiálu sa s vaňou jednoduchšie manipuluje pri jej zabudovávaní. Vaňa Freedom R je svojim symetrickým tvarom a dostatočnými rozmermi vhodná k spoločným kúpeľom .

Série

Sloboda je stav mysle

Vykročte do novej dimenzie, v ktorej určujete pravidlá vy. Umiestnite vaňu do priestoru a zvoľte si na kúpeľ tú stranu, z ktorej máte lepší výhľad. Neobmedzujte sa. Relaxujte v solitérnych vaniach RAVAK.

Voľne stojacie vane prirodzene dominujú priestoru a okrem pohodlného kúpania vám zaistia aj nový zážitok pri trávení voľného času. Zvoľte si tvar, ktorý je vám sympatickejší, buď oválne prirodzené a pozvoľné krivky (Freedom O), alebo ostro definované priame línie (Freedom R). Umiestnite vaňu tam, kde vytvorí najväčší efekt, a užite si novú dimenziu kúpania. Nedovolí Vám dispozície kúpeľne umiestnenie vane do priestoru? Nevadí, o svoj luxus neprídete. Máme pre Vás vaňu Freedom W, ktorá je určená na umiestnenie ku stene.

Voľne stojace vane RAVAK

Nová dimenzia relaxácie

Vyskúšajte si tentoraz kúpeľ uprostred priestoru a zažite novú dimenziu pri trávení voľného času. Už nebudete chcieť chodiť von, vaša kúpeľňa vám bude stačiť.


Voľne stojace vane RAVAK

Pre spoločné zážitky

Máloktorá vaňa je taká vhodná na kúpanie vo dvojici ako voľne stojacie vane. Rovnaký sklon ich chrbtových častí na oboch stranách, odtok umiestnený uprostred, aby nikoho neobmedzoval, a možnosť umiestniť vaňu kamkoľvek vám zaistí nezabudnuteľné zážitky vo dvojici.


Voľne stojace vane RAVAK

Domyslený efekt

Značka RAVAK ponúka iba výrobky domyslené do každého detailu. Preto aj k tejto vysokoefektnej akrylátovej vani ponúka ako praktický detail batériu zabudovateľnú do podlahy, ktorá s ňou tvorí dizajnový celok a robí ju nezávislou od rozvodov vody v kúpeľni.

Technické informácie

  • rozmery: 175 x 75 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 345 l
  • prevedenie: voľne stojace
  • vaňová zástena: nie
  • doplnky: vaňový odtokový komplet
  • záruka: 10 rokov

Vaňu nemožno doplniť vaňovou zástenou. Všetok rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak aj prívody vody pre podlahovú batériu). Nožičky, prepad a pileta sú súčasťou balenia. Vaňový odtokový komplet je nutné dokúpiť. K vani ponúkame i voľne stojacu batériu FM 081.00 zabudovateľnú do podlahy.

Vaňa Freedom R

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XC00100021 1750 x 750 Vaňa FREEDOM R 1750x750 snowwhite 1 516 1 819
X070059 FM 080.00 Vaňová batéria do podlahy 591,00 709,00

Dodacia lehota je 3 týždne.