Youtube Instagram

Vaňa XXL

Vaňa XXL

Keď chcete skutočne veľkú vaňu. Vaňa XXL pohodlne usadí ako vysoké postavy, tak aj tých drobnejších jedincov, ktorí sa môžu pohodlne zaprieť o schodík pod hladinou. Veľkorysý a členitý priestor umožní ponorenie celého tela od ramien až po kolená.

Záruka

Série

Vane s príbehom

Nevyrábame anonymné vane pre anonymných zákazníkov. Každá z našich obdĺžnikových vaní vám ponúkne svoj príbeh, motto či myšlienku, z ktorej model vychádza, a s ňou súvisiacu pridanú hodnotu. Vyberte si to pravé presne pre vás.

Vyberte si, čo je pre vás na vani dôležité. Pokiaľ hľadáte absolútne pohodlie, ponúkame vám vaňu You. Kto si chce vo vani čítať, ten ocení línie vane Vanda II. Ak máte iba malú kúpeľňu, ale aj napriek tomu sa chcete kúpať, máme pre vás vaňu Classic s dĺžkou 120 cm. Niektoré vane ponúkajú ergonomické prelisy na ruky, odtok umiestnený uprostred na príjemné kúpanie sa vo dvojici, originálne tvarovaný vnútorný priestor, aby sa mohli pohodlne posadiť väčšie aj menšie postavy a ďalšie... Pre lepšie pohodlie a komfort si ku každej vani môžete vybrať unikátne napúšťanie prepadom.

K väčšine obdĺžnikových vaní ponúkame univerzálne vaňové zásteny aj ergonomické čelné a bočné panely.

Obdĺžnikové vane RAVAK

Klasika, ktorá nesklame

Vane v tvare obdĺžnikov sú najklasickejším a najobľúbenejším modelom vaní. Ponúkajú aj najviac rozmerových variantov a možností riešení.


Obdĺžnikové vane RAVAK

Kvalitný materiál

RAVAK používa na výrobu vaní liaty akrylát. Výrobky z neho si dlhodobo zachovávajú požadovaný tvar, nekrivia sa ani nepraskajú. Majú vysokolesklý a neporézny povrch, ktorý sa ľahko čistí a má antibakteriálne vlastnosti.


Obdĺžnikové vane RAVAK

Prekvapivé riešenia vnútorného priestoru

Akrylátové vane ponúkajú takmer neobmedzené možnosti tvarovania. Aj tradičná obdĺžniková vaňa tak môže mať prekvapivo riešený vnútorný priestor, ktorý ponúka najrôznejšie ergonomické prelisy, podrúčky, menej či viac kolmý tvar chrbtovej časti a bočníc a podobne. Obdĺžnik môže skrátka poskytovať mnohé príjemné prekvapenia.

Technické informácie

  • rozmery: 190 x 95 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 285 l
  • vaňová zástena: NE
  • doplnky: podpora, panel (čelné, bočné), panelkit, vaňový odtokový komplet
  • záruka: 10 rokov- podmienkou záruky je použitie originálnej podpory (nožičiek) RAVAK pre daný typ vane v súlade s montážnym návodom.

Jedná sa o najväčšiu vaňu z portfólia RAVAK. Vaňu XXL nie je možné doplniť vaňovou zástenou. Integrované, ergonomicky vytvarované podrúčky pod ruky.

10 rokov zárukaObjem 285 lHmotnosť 32 kg
Vaňa XXL

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
CA91000000 1900 x 95 Vaňa XXL 190x95 N snowwhite 559,-
CY09009000 Podpora XXL 33,-
CZ091L0A00 Panel A čelný XXL 190 snowwhite 162,-
B20900000N Panelkit XXL čelný 18,-
CZ09190A00 Panel A bočný XXL 95 snowwhite 85,-
X01305 Vanový odtok.komplet s prepadom - chrom 31,-
X01377 Vanový odtok.komplet s prepadom ClickClack 31,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.