Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Vaňa You s originálnymi masážnymi systémami

Celý hydromasážny systém k vani You je navrhnutý tak, aby ho mohol využívať tak človek menšej postavy, ako aj vysoký dlháň. Pod integrovaným podhlavníkom je inštalované napúšťanie vane WarmFlow. Pri napúšťaní vane stačí na zvolenej (napr. podomietkovej) batérii nastaviť požadovanú teplotu a otvoriť prívod vody. Potom na elektronickom ovládači stlačiť príslušné tlačidlo, a to je všetko. Hladinový senzor spoločne s elektromagnetickým ventilom sa postará o napúšťanie vane a uzavrie automaticky prívod vody na prednastavenej úrovni. Pri napúšťaní vane nemusíte myslieť na zastavenie vody.

Pri zapnutí hydromasážneho systému je napúšťanie integrované do masážneho okruhu a po celý čas masáže vám príjemne teplá voda z WarmFlow prúdi okolo partií, kde je to telu príjemné.

Pri bežnej hydromasáži prúdi voda z trysiek umiestnených na bokoch vane. Pri systéme DUO prúdi voda aj z trysiek umiestnených na jej dne. Veľmi jemný prúd z týchto trysiek tak príjemne pôsobí i na časti tela, ktoré sú pri štandardnej hydromasáži o tento blahodarný pôžitok ochudobnené.