Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Vaňová batéria na okraj vane Puri, 3-otvorová, čierna

Vaňová trojotvorová batéria Puri black, na okraj vane

PU 026.20
Trojotvorová batéria Puri black je vhodná na inštaláciu do okraja vane alebo do prímurovky, prípadne dosky za vaňou. Produkt sa skladá z troch dizajnovo zladených komponentov. Napúšťacie rameno súznie s prúdom vody. Batéria poskytuje dokonalú reguláciu teploty vody a spoľahlivo sa postará o pohodlné prepínanie medzi napúšťaním vane a sprchovaním. Teplotu vody i spôsob použitia (vaňa/sprcha) je možné ovládať jednoduchým otáčaním páky. V poslednom otvore sa skrýva trendová vyťahovacia ručná sprcha. Kúpeľňové batérie v čiernej farbe pôsobia luxusne a celú vašu kúpeľňu príjemne oživia.

Ocenenia:
Ocenenia:


Séria Vaňové

Z vaňových batérií radu Puri black si môžete vybrať nástenný variant na inštaláciu na stenu alebo stojankový trojotvorový, ktorý je určený na inštaláciu do okraja vane alebo do dosky za vaňou. Trojotvorová batéria poskytuje dokonalú reguláciu teploty vody a spoľahlivo sa postará o pohodlné prepínanie medzi napúšťaním vane a sprchovaním.
Vaňová nástenná batéria je unikátnou novinkou na trhu batérií! Jej výnimočnosť spočíva v prelomovom riešení systému ovládania. Vzhľad batérie vizuálne neruší prepínač, ktorý je ukrytý v jej tele. Požadovaná teplota vody i spôsob použitia (vaňa / sprcha) sa dosahuje pohodlným ovládaním, ktoré spočíva v jednoduchom otáčaní páky do strán. Vaňová batéria bez viditeľného prepínača predstavuje luxusný doplnok každej vane. Na batérie Puri v čiernom prevedení poskytujeme záruku 5 rokov.

Ocenenia:
Ocenenia:

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 40 mm, keramická
  • farebné prevedenie: čierna mat
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodná: ku všetkým vaniam s dostatočnou šírkou a rovinatosťou horného lemu

Trojotvorová batéria Puri black má špeciálnu rotačnú kartušu s prepínaním vaňa/sprcha. Pohybom páky doprava (sprcha), či doľava (vaňa) sa reguluje iba teplota vody, nie prietok vody, ktorý je stabilný. Súčasťou batérie je vyťahovacia sprcha s kovovou jednozámkovou hadicou o dĺžke 175 cm.
Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame kombinovať s ostatnými batériami radu Puri black. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať čistiaci prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaEasyClean (sprchové hlavice)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)
Vaňová batéria na okraj vane Puri, 3-otvorová, čierna

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070186 PU 026.20BL Vaňová batéria na okraj vane, trojotvorová, čierna 379,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.