Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie 10° Free black

Čistý štýl v čiernej

Minimalistické tvarové poňatie spolu s jemným náklonom o 10 ° smerom k ruke predstavujú ideálnu kombináciu. Výsledkom sú univerzálne použiteľné vodovodné batérie s unikátnym praktickým detailom, ktoré ďalej rozširujú možnosti konceptu 10º. Vodovodné batérie s povrchovou úpravou čierna matná štýlovo povznesú vašu kúpeľňu. Tmavé batérie ihneď upútajú pozornosť spolu s ďalším príslušenstvom a s doplnkami v rovnakom prevedení.

Vodovodní baterie 10° Free black

V troch výškach

Vyberte si tú správnu umývadlovú stojankovú batériu práve pre vás. Štandard (štandardná výška) pre plytšie umývadlá bez zvýšených nárokov na oblasť medzi batériou a dnom. Comfort (vyšší) pre väčšie a hlbšieho umývadla alebo ExtraComfort všade tam, kde chceme napríklad napúšťať vyššej nádoby vodou. Je vhodná ku klasickým umývadlám alebo pre umývadlá montované na dosku.

Vodovodní baterie 10° Free black

Stála teplota vody

Už žiadna zdĺhavá regulácia, ale v okamihu nastavenie ideálnej teploty vody, ktoré prináša úsporu vody a energie! Nastavte si teplotu výstupnej vody na príjemných 37-38 °C a užívajte si skutočný komfort v sprche pri stálej teplote vody pomocou termostatickej batérie.


Vodovodní baterie 10° Free black

Komplexný sortiment

Zahŕňa všetky typy, ktoré v kúpeľni využijete, ako sú umývadlové stojánkové, bidetové stojánkové, nástenné sprchové i vaňové, podomietkové vaňové aj sprchové, a to, aj v úprave pre univerzálny inštalačný systém R-box