Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

WC Chrome RimOff

WC Chrome RimOff

Technológia, ktorá udrží toaletu skutočne čistú

Toalety Chrome RimOff úplne strácajú oplachový lem, ktorý predstavuje potenciálne riziko usadzovaniu nečistôt. Bez oplachového lemu vnútri toaletnej misy nevznikajú žiadne nedostupné skryté miesta, toaletná misa je dokonale hladká, prehľadná a nečistoty nemajú kde priľnúť. Špeciálna konštrukcia toalety umožňuje precízny oplach obyčajným prúdom vody bez nutnosti dočisťovania. Ideálne riešenie pre tých, ktorí dbajú na perfektnú čistotu, hygienu a ľahkú údržbu. Estetika týchto toaliet je premyslená tak, aby nadväzovala na široký kúpeľňový koncept Chrome zahŕňajúci všetko vybavenie pre kúpeľňu. Vďaka zaveseniu na stenu uľahčuje WC Chrome RimOff upratovanie podlahy kúpeľne či toaletnej miestnosti. Miesta montáže sú na mise skryté tak, aby nerušili jej čistý a celistvý dizajn. Bez hrán a záhybov, kde by sa mohli usadzovať nečistoty.


Séria

Elegantné, dizajnovo čisté riešenia WC z radu Chrome spočívajú v jednoduchom štýle bez rušivých nadbytočných detailov a vo dvoch ponúkaných systémoch oplachu (technológia Rim a technológie RimOff) vnútri toaletných mís.

Naše toaletné misy vyrábame z najkvalitnejších materiálov, ktorých povrch chráni vysoko odolná glazúra. Všetky výrobky sú harmonicky zladené s ostatnými súčasťami konceptu Chrome.

Rozšírenie kúpeľňového konceptu do dokonalosti
WC rady Chrome svojim dizajnom nadväzuje na najširší, harmonicky zladený kúpeľňový koncept, takže aj v kúpeľniach spojených s toaletou môžete zachovávať rovnaký štýl. Jeho dizajn je zároveň natoľko moderný a univerzálny, že môže byť s úspechom použitý v každej súčasnej kúpeľni.

EasyFix - žiadne viditeľné skrutky, žiadne neprístupné miesta
Nekazí celkovo čistý dojem, uľahčuje upratovanie a obmedzuje neprístupné miesta na vonkajšku toaletnej misy, kde sa často usádzajú nečistoty.

Všetko pre jednoduchú údržbu
Závesný systém toaletnej misy uľahčuje upratovanie podlahy v toaletnej miestnosti či kúpeľni, a praxou overený systém oplachu toaletnej misy – golier s otvormi – rozvádza vodu na miesto, kde je potrebné. Misa tak ostáva hygienicky čistá a ľahko udržiavateľná.

Technické informácie

  • rozmery (š/h/v): 360 x 525 x 350 mm
  • materiál: jednoliata keramika, glazúra bez nutnosti dodatočných povrchových úprav
  • EasyFix - neviditeľný systém uchytenia
  • záruka: 10 rokov

Kvalitný keramický materiál vo sviežom a domyslenom dizajne na každý deň. Konštrukcia toalety bez oplachového lemu umožňuje spláchnutie celej plochy. WC je určené na zavesenie na stenu.
WC Chrome RimOff disponuje systémom Click, ktorý umožňuje jednoducho sňať sedadlo jedným pohybom a dokonale vyčistiť priestor pod ním.

10 rokov zárukaKoncepty
WC Chrome RimOff

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01651 360 x 525 x 350 mm WC Chrome RimOff 264,-
X01451 365 x 430 x 40 WC sedadlo Chrome biele 84,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie

6,7 MB