Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Zrkadlo Evolution

Zrkadlo Evolution

Zrkadlo s praktickou poličkou, ktorej vzhľad vo vysokom lesku naväzuje na štýl celého konceptu Evolution.

Série Evolution

Výnimočný a harmonický

Jedinečný na trhu, dizajnový, a aj napriek tomu praktický. Taký je komplet skriniek a umývadiel Evolution typický svojím harmonicky plynúcim lemom, ktorý plynule prechádza z umývadla k skrinke. Štýlovo odkazuje na vaňu ocenenú Design centrom ČR ako vynikajúci výrobok, s ktorou tvorí výnimočný koncept pre celú kúpeľňu.

Kúpeľňový nábytok Evolution

Solitér alebo koncept

Koncept Evolution predstavuje ideálne spojenie niekoľkých protichodných princípov. Všetky jeho výrobky sú sebavedomé solitéry, ktoré však umiestnené dohromady vytvárajú symfóniu krásy a úžitku.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Dokonalé vybavenie

Samodovierajúce zásuvky kúpeľňového nábytku Evolution so systémom otvárania „push/pull“ majú plný výsuv a pojmú tak kozmetiku, ako aj potrebné doplnky. Zaoblený lem dodáva celku eleganciu.


Kúpeľňový nábytok Evolution

Autorský dizajn

Neopakovateľný štýl dodalo výrobkom z konceptu Evolution štúdio Nosal Design známe svojím inovatívnym poňatím výrobkov dennej potreby. Tvarové vyznenie zvýrazňuje biely lesk skriniek.

Technické informácie

  • rozmery (šxhxv): 70 x 12,5 x 70 cm
  • farebné prevedenie korpusu: biela lesk
  • záruka: 5 rokov

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme poličku kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Evolution (umývadlom Evolution, skrinkou pod umývadlo SD Evolution alebo SDS Evolution) a ďalšími výrobkami RAVAK.

Zrkadlo Evolution

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000781 Zrkadlo Evolution N biela 135,00 162,00

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

21,2 MB