Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Polička Slim C

Polička Slim C

Rohová polička Slim C predstavuje dizajnový doplnok pre modernú kúpeľňu. Hodí sa k vytvoreniu odkladacieho priestoru do sprchovacieho kúta, nad vaňu, k umývadlu pod. Usporiadaním viac kusov na sebou vytvoríte pôsobivú zostavu s extra odkladacou plochou pre všetko, čo potrebujete v kúpeľni umiestniť.


Séria

Luxusné a viacúčelové

Nástenné poličky Slim predstavujú dizajnový doplnok modernej kúpeľne. Čierne a satinové poličky sú vybavené výrazným chrómovaným čelným panelom. Umožňujú tým do najmenšieho detailu zladiť kúpeľňu s batériami aj ostatnými kúpeľňovými doplnkami. Rovné aj rohové poličky sú vhodné na vytvorenie odkladacieho priestoru v sprchovacom kúte, nad vaňou, pri umývadle a pod.

Koupelnové poličky Slim

Profesionálny výrobný proces

Vyrobené z vysoko kvalitných kovov. Napriek tomu, že rovná plocha poličky je perforovaná, aby sa voda nedržala na jej povrchu, poskytuje dostatočnú stabilitu umiestnených predmetov.


Koupelnové poličky Slim

Variabilita

Zostavením viacerých kusov nad sebou vytvoríte pôsobivú zostavu s extra veľkou odkladacou plochou pre všetko, čo potrebujete v kúpeľni umiestniť.


Koupelnové poličky Slim

Praktické vešiaky

Rovná polička má po oboch stranách vyrezaný praktický vešiak napr. na uteráčik. Uprostred poličky je zospodu uchytený vešiak, ktorý udrží aj ťažší predmet ako napríklad sušič vlasov. Na rohovej poličke sú až tri spodné vešiaky.

Technické informácie

  • rozmer: 290 x 206 x 22 mm
  • materiál: eloxovaný hliník a chrómovaná mosadz, prášková farba
  • farebné prevedenie: čierna/chróm, satin/chróm, čierna/čierna, biela/biela
  • spôsob montáže: vŕtaním
  • záruka: 5 rokov

Rovná plocha poličky je perforovaná tak, aby sa voda nedržala na povrchu, napriek tomu však poskytuje stabilitu umiestneným predmetom. Uprostred poličky sú zospodu uchytené 3 vešiaky, ktoré udržia aj ťažší predmet, ako napríklad sušič vlasov. Kombináciou dvoch a viac kusov poličiek docielite efektné zostavy s extra odkladacou plochou. Odporúčame kombinovať s rovnou poličkou Slim S.
Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na štyri skrutky.

 

5 rokov zárukaRavak Cleaner Chrome
Polička Slim C

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X07P576 290 x 206 x 22 mm Polička Slim C, čierna/chróm 80,-
X07P578 Polička Slim C, satin/chróm 80,-
X07P650 Polička Slim C, čierna/čierna 80,-
X07P652 Polička Slim C, biela/biela 80,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.