Google+ Youtube Instagram

Produkty

Novinky

obrázok

Nová obdĺžniková vaňa v koncepte 10°

Aj napriek pohodlnému rozmeru 170 cm pôsobí subtílne a účelne využíva svoj vnútorný priestor. Je odľahčená a moderne svieža a presne nadväzuje na jednoduchú nosnú myšlienku celého konceptu, ktorý spočíva v maximálnom zjednodušení tvarov a v hre s uhlom 10°.


obrázok

Nová séria sprchových kútov 10°

Zahŕňa to najlepšie po stránke dizajnu aj kvality. Sprchové kúty 10° majú pánty a madlá vyrobené z poctivého kovu, a spoľahlivý systém posuvného zatvárania, ktorý garantuje dlhodobo bezproblémový chod bez kríženia a zadrhávania dverových dielov. Klasický štvorcový alebo obdĺžnikový pôdorys je v súčasnosti najobľúbenejším riešením. K tomu koncept 10° ponúka ešte niečo naviac - nový asymetrický sprchovací kút 10AP4, ktorý vychádza z pôdorysu obdĺžnika. Autor Kryštof Nosál ho o 10° pootočil a kút tak užívateľom ponúka úsporu miesta v priestore kúpeľne i nečakané odkladacie plochy vo vnútri. Asymetrický model 10AP4 má zvonku potlačený roh, ktorý neohrozuje používateľa pri prechádzaní okolo, zvnútra však poskytuje priestor rovnako veľký ako obdĺžnikový kút.


obrázok

Inovovaný koncept BeHappy II

Výnimočné riešenie kúpania a sprchovania na malom priestore. Ak siahnete po inovovanom koncepte BeHappy II, získate ucelený set premyslených výrobkov určených nielen pre najmenšie kúpeľne. Najnovšie totiž ponúka aj umývadlo klasických tvarov so skrinkou pre uloženie kúpeľňových nevyhnutností. Kúpeľňa BeHappy tak zvládne všetko, čo potrebujete na 2 m2, ale presadí sa aj na väčšej ploche.


obrázok

Asymetrická vaňa Chrome

Koncept Chrome sa znovu rozrástol a najnovšie ponúka okrem klasickej vane aj vaňu asymetrickú. Nová vaňa je ideálna pre labužnícke kúpanie. Je pohodlná vďaka svojej pozvoľnej chrbtovej časti, má dostatočne veľké odkladacie plochy a smer sedenia vo vani sme natočili tak, aby poskytovala aj lepší výhľad do priestoru kúpeľne.


obrázok

Vaňa City Slim

Komfortná, pohodlná a napriek tomu decentná vaňa City, ktorá sa už začala udomácňovať v kúpeľniach, dostala ešte elegantnejšiu sestru City Slim s delikátne jemným horným okrajom, ktorého výška iba 15 mm predstavuje horúci dizajnový trend. City Slim prichádza aj s ponukou nových obkladových panelov. Svoju vaňu tak nemusíte obkladať murivom a keramikou, stačí si k nej kúpiť jeden z dizajnovo zladených panelov vo farbe orecha, duba, satinového (brúseného) dreva, alebo proste len čisto biely. Panel úplne mení štýl vane, má efektné oblé hrany, nainštaluje sa v priebehu pár minút, je vodeodolný a úplne kompaktný bez akýchkoľvek znateľných prechodov.


obrázok

Vaňa Freedom W

Myšlienkou nadväzuje na úspech vane Freedom O uvedenú na trh v roku 2013. Dokonale oblé krivky tejto vane si okamžite získali priazeň zákazníkov a z Freedom O sa stala nová ikona. Nová Freedom W rozvíja jej princíp, je o pár centimetrov menšia (166 x 80 cm) a tým útulnejšia, a ponúka príjemné ukotvenie pri stene vrátane potrebného odkladacieho miesta. Luxusnú relaxáciu tak môžete zažiť aj v kúpeľni, ktorá nedovoľuje umiestnenie vane v priestore.


obrázok

Kúpeľňový nábytok Formy

Nový kúpeľňový nábytok Formy úzko nadväzuje na trendové umývadlá na dosku. Vychádza z dosky v šírke 80/100/120 cm, pod ktorú autor Kryštof Nosál zospodu prihodil dve zásuvky. Vzniká tak horizontálne koncipovaný tvar s veľkým úložným priestorom ako navrchu okolo umývadla, tak vnútri v zásuvkách. Užívateľ tak môže sám regulovať množstvo vecí, ktoré chce v kúpeľni vystaviť oproti tým, čo radšej skryje. Skrinku so zásuvkami dopĺňa aj bočná vysoká skrinka s poličkami a zrkadlo s poličkou z matného skla.


obrázok

Kúpeľňový nábytok Natural

Čisto elegantný nábytok Natural spojený s umývadlami z liateho mramoru sa hodí do každej modernej kúpeľne. Množstvo rozmerových variantov, aj možnosťou kombinácie otvorených plôch a zatvorených priestor, ho predurčuje k širokej palete využitia. Ponuka zahŕňa skrinky so zásuvkami, ktoré jednoducho upracú všetko, čo v kúpeľni nechcete mať na očiach, ale aj otvorené plochy vhodné na vystavenie obľúbených predmetov. Koncept pozostáva z umývadlovej skrinky s dvoma zásuvkami a z dvoch nižších bočných skriniek s, alebo bez dvierok. Štýl kúpeľne tak možno dolaďovať vystavením jednotlivých predmetov a zladením vystavených farieb uterákov a kozmetiky.


obrázok

Keramické umývadlá Ceramic

RAVAK rozširuje svoj sortiment umývadiel na dosku aj o keramiku. Najnovšie si tak do kúpeľne môžete vyberať z dvoch modelov radu Ceramic. Oba spájajú ich jemné tvary, ktoré sú v efektnom kontraste s poctivou hutnosťou odolného prírodného materiálu. Oblé tvary keramického umývadla Ceramic O príjemne vyvažujú strohosť pravých uhlov v kúpeľni, pozvoľné línie pôsobia ukľudňujúcim dojmom. Keramické umývadlo Ceramic R ide v trende moderných priamych liniek, ale zároveň potláča ich ostrosť, upokojuje ich a zaobľuje.