Google+ Youtube Instagram

Produkty

Novinky

obrázok

Koncept 10°

Najlepšie veci bývajú tie najjednoduchšie. Na rovnakom princípe je založený i nový kúpeľňový koncept 10° (čítaj 10 stupňov). Asymetrická vaňa, umývadlá i batérie vyvolávajú veľmi priaznivý dojem a svojím netypickým usporiadaním získali aj praktický úžitok. To všetko vďaka jednoduchému pootočeniu či nakloneniu o 10°.

obrázok

Voľne stojacia vaňa Freedom R

Solitérna vaňa v jednoduchom pragmatickom štýle a s priamymi líniami bez nadbytočných príkras. Napriek pocitovej krehkosti a subtílnosti prirodzene ovládne priestor, ale zároveň dizajnovo neprebije ostatné zariadenia.

obrázok

Sprchovací kút Blix na hlbokú sedaciu vaničku Sabina

Ideálne riešenie na kúpanie i sprchovanie detí alebo seniorov, na namáčanie bielizne alebo na obľúbené relaxačné kúpele dolných končatín. Obľúbený posuvný sprchovací kút v kombinácii s hlbokou sedacou vaničkou vytvára bezpečné a komfortné zázemie všade tam, kde nie je miesto na klasickú vaňu.

obrázok

Sprchový kút Pivot novo v lesklom prevedení

Nezničiteľný systém otvárania a zákaznícky najobľúbenejšie povrchová úprava rámu. Inovovaný sprchovací kút Pivot upevňuje miesto medzi najúspešnejšími sprchovacími kútmi RAVAK.

obrázok

Sklopné sedadlá nielen do kúpeľne

Využijete ich všade tam, kde sa stolička nezmestí. V sklopenom stave zaberú iba 10 cm, sú robustné, majú vysokú nosnosť a môžu sa domontovať kedykoľvek aj do hotových priestorov. Okrem modelov do kúpeľní (Ovo Chrome do sprchovacích kútov z rovnomenného konceptu) teraz ponúkame aj dekory do interiérov špeciálne vyvinuté do chodieb, predsiení, výťahov alebo ďalších miestností, kde sa hodí príjemné a bezpečné posedenie.

obrázok

Protišmykové pásky

Jednoducho a okamžite zabezpečia vaše kroky vo vani, sprchovej vaničke alebo na kúpeľňových dlaždiciach. Samolepky SafeStep v podobe štvorčekov 10 x 10 cm alebo pások so šírkou 2,5 cm sú pevné, pružné, dokonale priľnavé. Ich priehľadný dizajn splynie s akýmkoľvek povrchom.

obrázok

Minivaňa Classic

Vaňa s veľkým vnútorným priestorom vhodným na kúpanie i sprchovanie. To všetko v dĺžke iba 120 cm. Doplňte vaňu o vaňovú zástenu a obratom získate tiež dokonale tesniaci komfortne veľký sprchovací kút.

obrázok

Posuvný sprchový stĺp

Sprchový stĺp s hlavovou i ručnou sprchou denne využijete tak na príjemnú relaxačnú sprchu, ako aj na rýchlu očistu. K jeho hlavným výhodám patrí možnosť úpravy výšky hlavovej sprchy kedykoľvek, a to i po montáži na stenu, a mimoriadne kvalitné vyhotovenie jazdca ručnej sprchy s možnosťou ovládania jednou rukou. Pri sprchovaní vás nikdy nezradí.

obrázok

Evolution nábytok

Jeden z najobľúbenejších konceptov Evolution teraz rozširujeme o zatvorený a otvorený nábytkový stĺp, ktoré svojím dizajnom dopĺňajú krásu celého konceptu a zároveň zvyšujú jeho úžitkovú hodnotu

obrázok

Inovácia v príslušenstve k sprchovým kútom Chrome

Koncept Chrome už nepredstavuje len celkovo najprepracovanejšie kúpeľne na trhu. Novo zahrňuje aj dizajnovo zladené vybavenie špeciálne do sprchových kútov.

obrázok

Koncept Chrome

Zoznámte sa s najširším kúpeľňovým konceptom na našom trhu. Je harmonicky zladený a premyslený do každého detailu. Dokonalý tvar oválu spája všetky prvky do variabilne použiteľnej súpravy, ktorá zahŕňa vaňu určenú na kúpanie aj sprchovanie, praktickú vaňovú zástenu, moderné bezrámové sprchovacie kúty, odtokový žľab, nadčasové vaničky a umývadlá z liateho mramoru a teraz aj z keramiky, špeciálne impregnovaný nábytok a kompletný sortiment štýlových vodovodných batérií a doplnkov. Medzi novinky patrí keramické WC a bidet.