Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

Ovládacie tlačítko Uni Slim čierne

Ovládacie tlačítko Uni Slim čierne

Dvojité ovládacie tlačidlo Uni Slim je určené pre predstenové inštalačné systémy. Extra tenké tlačidlo minimálne vystupuje nad obklad vďaka hrúbke iba 5 mm. Povrchová úprava v matnej čiernej farbe je odolná proti poškrabaniu a pridáva na elegancii vašej toalety.


Séria Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame aj široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen toaletné sedadlá, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v niekoľkých farebných prevedeniach a dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením alebo aj s inštalačnými modulmi pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery (š/v): 247 x 165 mm
  • materiál: pevný plast s povrchovou úpravou proti poškriabaniu
  • farebné prevedenie: čierna mat
  • záruka: 3 rokov

Ovládacie tlačidlo splachovania Uni Slim je určené pre závesné WC s predstenovým instalačným modulom. Plastové tlačidlo s povrchovou úpravou odolnou proti poškrabaniu ponúkame v čiernej matnej farbe. Mechanizmus je integrovaný do steny, takže tlačidlo vystupuje nad obklad iba 5 mm. Sada pre skrytú montáž je súčasťou balenia.

3 roky záruka
Ovládacie tlačítko Uni Slim čierne

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01744 247 x 165 WC Ovládacie tlačidlo Slim čierne 96,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie