Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

Sanitárna keramika

Vybavenie toaliet RAVAK je typické spojením tradičného materiálu (keramiky) a moderného dizajnu. Na výrobu keramických toaliet vyberáme keramiku v nekompromisnej kvalite i vyhotovení a vybavujeme ju dokonale jednoduchým dizajnom, ktorý nestrháva pozornosť a podporuje praktické funkcie každej toaletnej miestnosti.

Kúpeľňa spojená s WC má praktické výhody i nevýhody, ale rozhodne nemusí mať chybičky krásy. Celú miestnosť si môžete vybaviť výrobkami z rovnakého konceptu tak, aby spolu ladili a boli aj prakticky domyslené. K vaniam, sprchovým kútom a umývadlám Chrome si vyberte aj keramický záchod a bidet so zodpovedajúcimi inštalačnými systémami. To celé na jednom mieste od jednej značky so zárukou najväčšieho českého výrobcu.

Koncept Chrome vyvinul jeho autor, dizajnér tak, aby v prípade potreby vybavil i oddelenú toaletnú miestnosť. Okrem WC a bidetu preto zahŕňa aj umývadielko na ruky s malou skrinkou, vodovodné batérie a širokú škálu doplnkov, ako sú mydlovničky, držiaky na poháriky, háčiky na uteráky, držiaky na toaletný papier, dávkovače na mydlo alebo sklenené poličky.