Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Podomietková batéria Classic s prepínačom pre R-box

Podomietková vaňová / sprchová s prepínačom pre R-box

CL 065.00 Nekomplikovaný dizajn podomietkových batérií Classic necháva vynikať ostatné vybavenie kúpeľne a spoľahlivo slúži aj u vaní, ktoré slúžia na sprchovanie. Inštalačný systém R-box batériám dodáva ďalšie praktické výhody. Usadenie podomietkových batérií do steny je tak jednoduchšie a úplne precízne. Elegantne štíhle tvary tela armatúry korešpondujú s rovnomenným konceptom, ktorý zahŕňa vaňu, umývadlo i nábytok.

Série Classic

Štíhle a elegantné

Elegantné tvary ohraničené rovnou hornou plochou skvele dopĺňajú jemné línie vaní a umývadiel zo série Classic. Nové praktické detaily spĺňajú všetky požiadavky modernej estetiky.

Vodovodní baterie Classic

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa umývadlové, bidetové, vaňové sprchové aj drezové batérie, a to tak v klasickom nástennom, ako aj v podomietkovom vyhotovení.


Vodovodní baterie Classic

Štýlový súlad s konceptom

Vodovodné batérie Classic dotvárajú kúpeľňu z rovnomenného konceptu, ktorá tak môže zahŕňať vane, umývadlá, nábytok i batérie vyvinuté podľa jednotného estetického princípu.


Vodovodní baterie Classic

Garantovaná kvalita

Keramická kartuša, testovaná na životnosť najmenej počas tridsiatich rokov, a záruka päť rokov na celú batériu vám dáva istotu, že z batérií Classic sa stane spoľahlivý spoločník každého vášho pobytu v kúpeľni.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • vhodné: k vaniam (napúšťanie prepadom a vývod pre ručnú sprchu) alebo pre sprchové kúty, ktoré majú pevnú a ručnú sprchu
  • prevedenie: s prepínačom pre R-box
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k vani Classic aj všetkým ďalším vaniam RAVAK a iným, alebo do sprchového kúta s dvoma vývodmi vody

Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame batérie Classic kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Classic a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso pre podomietkové batérie R-box RB 070.50 nie je súčasťou batérie, je nutné ho dokúpiť. R-box obsahuje materiál na prichytenie ku stene, nezahŕňa prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného diela batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku, pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

30 rokov životnosť kartuše5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeSoftMoveAretácia prepínačaKovové prevedenie
Podomietková batéria Classic s prepínačom pre R-box

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070088 CL.065.00 Podomietková batéria Classic s prepínačom pre R-box 107,-

Dodacia lehota je 3-10 dní, ak nie je uvedené inak.