Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie

radenie podľa typu

Okrem batérií pre kúpeľne ponúkame aj kuchynské drezové batérie, ktoré vám spríjemnia varenie a v spojení s kúpeľňovými batériami zjednotia estetické vyznenie celého vášho bytu. Výhodou je jedna značka, jeden servis a najvyššia dostupná kvalita…

Praktický dizajn vodovodných batérií

Základnou požiadavkou na dizajn batérií RAVAK je jeho prínos pre každodenný život, funkčnosť výrobku a jeho stálosť – nezovšednie a bude vás dlho tešiť. Pre spracovanie dizajnu našich vodovodných batérií sme oslovili renomované štúdio Nosal Design, ktoré pri ich vývoji zúročilo dlhoročné skúsenosti z autorstva kúpeľňových riešení často oceňovaných i porotami nezávislých dizajnových súťaží.

Kvalita vodovodných batérií RAVAK

Naše vodovodné batérie vyrábame z vysokokvalitnej mosadze, ktorej povrch tvorí dostatočne hrubá vrstva chrómu. Praxou vyskúšané ergonomické pákové batérie ponúkajú príjemné a jednoduché ovládanie. Kvalita vodovodných batérií RAVAK, hlavne keramických kartuší s plynulým a ľahkým chodom, je zaručená testovaním na viac než 700 000 pohybov. Na vodovodné batérie poskytujeme záruku 5 rokov. Na perlátore zloženom z niekoľkých plastových sitiek sa prakticky neusádza vodný kameň. Vodovodné batérie RAVAK sú zdravotne neškodné, certifikované nezávislými autoritami a jednoducho nadväzujú na prípojné armatúry.

Servis a reklamácie

Na výrobu našich vodovodných batérií používame najkvalitnejšie materiály a najlepšie technológie. Aj napriek tomu sa môže stať, že sa náš výrobok poškodí. V týchto nepríjemných situáciách je odborný tím našich pracovníkov pripravený v rámci platnosti záručnej lehoty posúdiť chybu z pohľadu výrobcu a navrhnúť riešenie na uvedenie výrobku do riadneho stavu v najkratšom možnom termíne. Pre jednoduché a rýchle uplatnenie reklamácie vyplňte a odošlite priložené formuláre. RAVAK prevádzkuje sieť servisných stredísk rozmiestnených po celej republike, ktoré vám do 3 pracovných dní zaistia návštevu odborného pracovníka (inštalatéra) a opravu u vás doma. Všetky uznateľné poškodenia v rámci reklamácie opraví priamo na mieste a úplne zadarmo. V prípade chýb neuznateľných v reklamačnom konaní opraví vodovodnú batériu na základe vopred stanovenej ceny.

Jednoduchá montáž

Montáž vodovodných batérií RAVAK je veľmi jednoduchá. Montážny návod nájdete na každom balení, prípadne ho nájdete na prevzatie na našich stránkach.