Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Umývadlá Yard

Viac o produkte

Umývadlo BeHappy II rovné

Umývadlo BeHappy II rovné

Skvele poslúži kdekoľvek v kúpeľni. Na umývadlo nadväzuje aj kompaktná jednoduchá skrinka, ktorá ľahko uloží všetko, čo potrebujete.


Séria BeHappy

Chytro vyriešené

Aj malá kúpeľňa vám môže poskytnúť dostatok priestoru na využitie. Tejto myšlienke sa podriadilo i umývadlo BeHappy, a preto je ho možné jednoducho inštalovať nielen do rohu kúpeľne, ale i nad rovnomennú vaňu v oblasti nôh.

Umývadla BeHappy

Súčasť konceptu

K umývadlu BeHappy odporúčame vybrať i vaňu, až potom vznikne požadovaná synergia. Koncept BeHappy je postavený na myšlienke vrstvenia nad seba, keď je umývadlo možné zavesiť do rohu nad vaňu bez toho, aby k nej akokoľvek obmedzilo prístup.


Umývadla BeHappy

Autorský dizajn

Umývadlo i vaňa vznikli v štúdiu Nosal Design, ktoré je známe svojím praktickým, a hlavne inovatívnym dizajnom. Umývadlo BeHappy je toho najlepším príkladom.


Umývadla BeHappy

Pohodlné používanie

Tvar umývadla do malých priestorov dizajnér premyslel tak, aby umožnilo pohodlné umývanie sa, ale aby zbytočne nezabralo ani centimeter cenného miesta.

Technické informácie

  • rozmery: 55 x 40 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: ÁNO
  • otvor pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: SD BeHappy II
  • odporučené doplnky na dokúpenie: umývadlová pileta nízka a sifón rúrkový alebo nábytkový
  • záruka: 5 rokov

Rovné umývadlo BeHappy II je dodávané s prepadom. Inštaluje sa na stenu, alebo na skrinku pod umývadlo SD BeHappy II. Umývadlo je dodávané s otvorom 35 mm pre stojankovú batériu. Umývadlo BeHappy II odporúčame doplniť umývadlovou piletou nízkou a sifónom trubkovým alebo pri doplnení skrinky pod umývadlo sifónom nábytkovým. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo BeHappy II kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu BeHappy II (zrkadlom BeHappy II, skrinkou pod umývadlo SD BeHappy II, vaňou BeHappy II), stojankovou batériou RAVAK a ďalšími výrobkami RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) Vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

5 rokov zárukaKoncepty
Umývadlo BeHappy II rovné

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
XJA01155000 550 x 400 Umývadlo BeHappy II 550 biela s otvory 212,-
X01437 Umývadlová pileta ClickClack nízka chrom 21,-
X01436 Umývadlový sifón U trubkový chróm 22,-
X01612 Umývadlový sifón nábytkový 17,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.