Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlá keramická Yard

Umývanie rúk ako návšteva galérie

Yard, v preklade „dvor“, vyjadruje ohraničené miesto, ktoré je moje, kde chcem mať poriadok a ešte je tam dosť priestoru na hranie.

Umyvadla Yard

 

Kolekcia piatich keramických umývadiel Yard má tiež svoje „dvory“ – znížené odkladacie plochy vo svojej zadnej časti. Vďaka nim poskytujú tieto nástenné umývadlá rovnaký komfort ako umývadlá na dosku – dostatočný odkladací priestor. Navyše prirodzene vynikajú ako charizmatický solitér.

Umyvadla Yard

Levitujúci dizajn

Dizajnéri Vrtiška & Žák vytvorili dokonale minimalistické umývadlo s odkladacou plochou, zníženou pod jeho okraj a upevňovacou konzolou, povýšenou na dizajnový originál.

Umývadlo nepotrebuje žiadny nábytok, umiestňuje sa na spomínanú konzolu, ktorá vizuálne podporuje ľahký výraz celej inštalácie.

Umyvadla Yard

Všetko po ruke, nie na očiach

Za elegantným telom umývadla skrytá odkladacia plocha poskytuje dostatočný priestor na odloženie predmetov dennej potreby.

Kefky, dávkovače a ďalšie drobnosti tak ľahko zanikajú a nerušia estetický dojem z kúpeľne. Odložené veci navyše nikdy nepadajú do umývadla.


Umyvadla Yard

Vyladený, aby ladil

V kolekcii Yard sa harmonicky prelínajú oblé a rovné tvary.
Je teda možné umývadlo citlivo zasadiť do interiéru viac-menej ľubovoľného štýlu s vedomím, že Yard bude s ostatným vybavením kúpeľne ladiť.


Umyvadla Yard

Vyberte si tvar, veľkosť aj farbu

Potrebujete rovný alebo rohový variant? Vyberte si z rôznych tvarov a veľkostí.

Tie je možné navyše kombinovať s konzolou v bielom, čiernom alebo nerezovom prevedení. Kúzlo elegancie prináša zladenie konzoly, batérie, sifónu a pilety do jedného tónu.