Google+ Youtube Instagram

Nábytok, umývadlá a wc

Umývadlo Natural Duo

Umývadlo NATURAL DUO

Solitér medzi umývadlami, ktorý dá spoločnému užívaniu kúpeľne nový rozmer. Spojená umývacia plochy sa skvele udržuje v čistote a na vypúšťanie umývadla stačí jeden odtok.

Série Natural

Umývadlá Natural určené na dosku, alebo na inštaláciu priamo na stenu pristanú každej kúpeľni, kde jednotlivé predmety neexhibujú, ale spoločne vytvárajú praktický a vkusný celok. Typ Natural Duo dodáva nový rozmer spoločnému užívaniu kúpeľne.

Umývadlá Natural

Rozmery pre každú kúpeľňu

Veľkosťami od šírky 50 cm, cez 80 cm až po dvojumývadlo v šírke 120 cm plní umývadlo Natural potreby väčšiny kúpeľní. Svojou pozdĺžnou orientáciou navyše vychádza v ústrety prirodzenému pohybu rúk i priestoru kúpeľne.


Umývadlá Natural

Jedinečné riešenie dvojumývadla

Model Natural Duo už nemá obvyklé delenie na dve umývacie plochy, čím vznikol extra veľký vnútorný priestor aj potrebná odkladacia plocha. Spojený priestor sa skvele udržuje v čistote a pre vypúšťanie stačí jeden odtok. Umývadlá Natural ponúkame v prevedení bez prepadu, preto je potrebné použiť pevnú piletu.


Umývadlá Natural

Progresívny materiál

Umývadla Natural sú vyrobené z liateho mramoru. Ten si zachováva prednosti prírodného originálu a zároveň eliminuje jeho nevýhody. Liaty mramor umožňuje dokonale stvárniť dizajn výrobku a nedáva priestor nepresnostiam. Umývadlá tak majú jasne definované, dokonale hladké a rovné hrany, sú vysoko lesklé a príjemné na dotyk, ľahko sa udržujú, sú neporezné, huževnaté a pevné.

Technické informácie

  • rozmery (šxh): 120 x 45 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • prepad: nie
  • otvor pre stojankovú batériu: áno
  • skrinka pod umývadlo: nie
  • doplnky: umývadlová pileta, sifóny, vodovodné batérie

Montáž umývadla sa vykonáva priamo na stenu. Umývadlo je bez prepadu a je nutné použiť pevnú umývadlovú piletu.

Umývadlo Natural Duo

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
XJO01212000 Umývadlo Natural Duo 364,17 437,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.

...

Na stiahnutie

4,8 MB