Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Nábytok, umývadlá a wc

WC sedadlo Vita slim

WC sedadlo Vita slim

Záchodové sedadlo WC Vita slim prináša subtílny a elegantný dizajn a štýlovo doplní WC Vita RimOff. Je vyvinuté pre vaše maximálne pohodlie aj praktický prínos. Spomaľovací systém SoftClose spríjemňuje jeho zatváranie. Duroplastové sedadlo je pevné a odolné, pričom v slim prevedení si zachováva dojem ľahkosti.


Séria Príslušenstvo

Sanitárna keramika už dnes predstavuje vysokosofistikované a komplexné riešenie, ktoré vám jej používanie uľahčí a spríjemní. Preto k samotným WC a bidetom RAVAK ponúkame aj široký sortiment príslušenstva, ako sú nielen toaletné sedadlá, ale aj ovládacie tlačidlá splachovania v niekoľkých farebných prevedeniach a dizajnoch, aby dokonale ladili s kúpeľňovým vybavením alebo aj s inštalačnými modulmi pre rôzne typy stien. Od jedného výrobcu tak získate všetko, čo pre vašu kúpeľňu potrebujete.

Technické informácie

  • rozmery (š/h/v): 364 x 450 x 51 mm
  • materiál: duroplast
  • spomaľovací systém SoftClose na zatváranie WC sedadla
  • jednoduché odnímanie WC sedadla pre ľahkú údržbu
  • farebné vyhotovenie: biela, čierna
  • záruka: 3 rokov

Extra tenké WC sedadlo Vita je vyrobené z vysoko kvalitného duroplastu v bielej farbe. Antibakteriálne zloženie sedadla obmedzuje množenie baktérií a to vďaka zapracovaným zlúčeninám striebra. Sedadlo je určené na WC Vita RimOff.

SoftClose – spomaľovací systém zatvárania
Funkcia SoftClose je inovatívnou a praktickou vlastnosťou WC sedadla, ktorá prináša užívateľský komfort a bezpečnosť, napr. pri náhlom uviaznutí prstov. Sklápací mechanizmus v pántoch sa postará o pomalé a tiché dosadnutie sedadla na toaletu aj dovretie jeho veka.
Funkcia SoftClose je navrhnutá tak, aby bola odolná a spoľahlivá aj pri častom používaní. Predstavuje tak moderný štandard pre pohodlie vo vašej kúpeľni.

Odnímateľnosť WC sedadla
Zabudnite na neprístupné miesta a zdĺhavé čistenie. Sedadlo je možné z WC jednoducho vybrať a dokonale vyčistiť priestor pod ním, ako aj sedadlo samotné.

3 roky záruka
WC sedadlo Vita slim

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X01861 364 x 450 x 51 WC sedadlo Vita slim, biela 64,-
X01862 WC sedadlo Vita slim, čierna 104,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.