Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Podomietková batéria Chrome s prepínačom pre R-box

Podomietková batéria Chrome s prepínačom pre R-box

CR 065.00CR.O2.RB070 / CR 065.20BL.O2.RB070
Nekompromisná kvalita, čistý štýl a designová harmónia s rovnomenným konceptom. Technické riešenie zapustené do steny, čistá krása na povrchu pre vaše potešenie každý deň. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?


Séria Chrome

Nadčasovosť, ktorá rozjasní deň

Krása lesklého alebo čierneho kovu a upokojujúci zvuk vody. To sú batérie Chrome. Geometria oválu a rovný povrch, ktorý im dalo úspešné štúdio Nosal Design. Chrome je minimalistická hra kontrastov, ku ktorej sa budete neustále vracať. Batérie sú súčasťou konceptu, ktorý je tak premyslený a komplexný, že získal nomináciu na Czech Grand Design. Vďaka svojim tvarom sú vhodné do každej kúpeľne.

Vodovodné batérie Chrome

Komplexný sortiment

Ponuka zahŕňa nielen umývadlové, ale aj bidetové, vaňové, sprchové, drezové a pre inštalačné teleso R-box i podomietkové batérie.


Vodovodné batérie Chrome

Jedinečnosť

Autorský dizajn, ktorý inde nenájdete, dodalo batériám Chrome úspešné štúdio Nosal Design, ktoré bolo za kúpeľňový koncept vrátane batérií nominované na cenu Czech Grand Design. Technická jedinečnosť batérií je výrazná napríklad pri vaňových modeloch Chrome, ktoré ponúkajú výklopné ramienko. Pri nepoužívaní pôsobí ako kompaktný šperk zdobiaci kúpeľňu, pri vyklopení ramienka umožňuje jednoducho napúšťať vaňu.


Vodovodné batérie Chrome

Zladené príslušenstvo

K vodovodným batériám Chrome patrí i široký výber príslušenstva, kde je pridanou hodnotou k jeho kvalite i dokonale zladený dizajn.

Technické informácie

  • kartuša (priemer, materiál): 35 mm, keramická
  • farebné prevedenie: 
    • CR: chrome - chróm
    • BL: black - čierna
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • vhodné: k Chrome (s napúšťaním prepadom a s možnosťou sprchovanie) alebo pre sprchové kúty, ktoré mají pevnú a ručnú sprchu

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie Chrome kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu Chrome a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome. Základné teleso pre podomietkové batérie R-box RB 070.50 nie je súčasťou batérie, je nutné ho dokúpiť. R-box obsahuje materiál pre prichytenie k stene, nezahrňuje prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohoto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody. R-box má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku, pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Podomietková batéria Chrome s prepínačom pre R-box

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070056 CR 065.00CR.O2.RB070 Podomietková batéria s prepínačom pre R-box, chróm 124,-
X070433 CR 065.20BL.O2.RB070 Podomietková batéria s prepínačom pre R-box, čierna 160,-
X070052 RB 070.50 R-box, základné teleso pre podom. batérie 065.00, 066.00 80,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.