Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vane

Z pohodlnej vane sa vám nebude chcieť odchádzať. Investícia do vane vašich snov sa vám rýchlo vráti v podobe dlhoročnej spokojnosti. Zo širokej ponuky tvarov a rozmerov našich akrylátových vaní si ľahko vyberiete tú, ktorá sa vám bude presne hodiť.

Praktické tvary a vnútorný priestor väčšiny akrylátových vaní RAVAK spájajú v sebe funkciu vane aj sprchového kúta. Poskytujú tak pri danom tvare maximálny priestor na pohodlné kúpanie aj sprchovanie. K väčšine vaní si môžete vybrať vaňovú zástenu či dvere  na pohodlné sprchovanie. Niektoré naše vane sú súčasťou tzv. konceptu, to znamená, že ich môžete dizajnovo zladiť napríklad s umývadlomnábytkom aj batériami.
Autori vaní RAVAK sú úspešní dizajnéri, či už ide o svetoznáme štúdio Storz, preslávené predovšetkým dizajnom luxusných automobilov, alebo české štúdio Design Nosal, ktorého vane navrhnuté pre RAVAK zbierajú najprestížnejšie ocenenia za inovatívny a dokonale funkčný dizajn.
Vďaka moderným technológiám a niekoľkostupňovej kontrole kvality vám môžeme na všetky vane RAVAK poskytnúť desaťročnú záruku (v prípade inštalácie v súlade s montážnym návodom).