Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Termostatická podomietková batéria Chrome II, trojcestná pre R-box Multi

Termostatická podomietková batéria Chrome II – trojcestná pre B-box Multi

CR II 067.00CR.O3.RB071 / CR II 067.20BL.O3.RB071
Príjemná dynamika oválnych tvarov. Batéria Chrome II odzrkadľuje súčasné trendy v kúpeľňovom dizajne. Podomietková termostatická batéria dokáže vyrovnávať výkyvy tlaku v potrubí a v teplote vody, a tak zaistí, že vždy potečie voda taká teplá, ako si ju nastavíte.
Batéria je určená na podomietkovú inštaláciu pomocou R-boxu. Táto batéria je úplne unikátnym riešením na trhu, pretože umožňuje rozvod zmiešanej vody na jedno, dve alebo aj tri miesta naraz. Môžete ju tak využiť vtedy, keď chcete mať hlavovú aj ručnú sprchu a k tomu vývod do vane alebo oplachovej dýzy v sprchovom kúte. Vyberiete si tradičnú chrómovú batériu, alebo dáte prednosť modernému trendu čiernej farby?


Séria Podomietkové

Podomietkové batérie Chrome II ponúkame s prepínačom. Všetky batérie Chrome majú keramickú kartušu s priemerom 35 mm, na ktorú poskytujeme 5-ročnú záruku.

Podomietkové batérie Chrome je možné inštalovať iba v kombinácii so základným telesom pre podomietkové batérie (R-box RB 070.50 a RB Multi 071.50). R-box je ideálny a univerzálny systém pre podomietkové batérie, ktorý je zabudovaný/skrytý v stene. Vlastné telo batérie je vyrobené z kvalitnej mosadze. Na rozdiel od klasických podomietkových batérii je montáž R-boxu nielen jednoduchšia, ale aj bezpečnejšia. Vrchná (viditeľná) časť R-boxu sa osadzuje až po kompletnom dokončení kúpeľne.

Technické informácie

 • kartuša: termostatická pre reguláciu teploty vody
 • prevedenie: 3-cestná, s prepínačom, určená pre R-box
 • farebné vyhotovenie: 
  • CR: chrome - chróm
  • BL: black - čierna
 • vhodné: k vaniam Chrome, ale i k ostatným vaniam a sprchovým kútom RAVAK. Vaňu je nutné vybaviť výtokovým ramienkom alebo napúšťaním prepadom vrátane odtoku a stenovým vývodom sprchy, je tu možnosť aj inštalácie hlavovej sprchy. Sprchový kút je nutné vybaviť pevnou sprchou, ručnou sprchou a stenovým vývodom pre ručnú sprchu alebo aj oplachovacími tryskami.
 • záruka na batériu: 5 rokov
 • súčasť konceptu Chrome
 • doplnky na dokúpenie: základné teleso R-box RB 071.50, sprchový set  a ďalšie príslušenstvo zhodného farebného prevedenia

Termostatická batéria zaistí komfort stálej teploty vody, a tým sa znižuje spotreba energie na ohrev vody.
Termostatickú podomietkovú batériu Chrome II je možné kombinovať s ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.
Raz za čas odporúčame pretočenie ovládača teploty do maximálnych polôh (v závislosti od tvrdosti vody), aby nedochádzalo k usádzaniu vodného kameňa.

Základné teleso pre podomietkové batérie R-box Multi RB 071.50 nie je súčasťou batérie, je nutné ho dokúpiť. R-box Multi obsahuje materiál pre prichytenie k stene, nezahrňuje prípojky pre vedenie vody ani iný vodoinštalačný materiál. R-box Multi obsahuje pracovný plastový krycí diel vnútorného tela batérie uloženého v R-boxe Multi, ktorý aj pri demontáži vrchného dielu batérie zachováva rozvod vody v kúpeľni plne funkčný. Prostredníctvom tohoto plastového dielu možno rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody. R-box Multi má jasne šípkou označenú hornú časť výrobku, pre správnu orientáciu vlastného tela batérie.

5 rokov zárukaKonceptyRavak Cleaner ChromeStála teplotaFastReactionOchrana pred obarenímÚspora
Termostatická podomietková batéria Chrome II, trojcestná pre R-box Multi

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070457 CR II 067.00CR.O3.RB071 Termostatická podomietková batéria 3cestná bez telesa, chróm 212,-
X070469 CR II 067.20BL.O3.RB071 Termostatická podomietková batéria 3cestná bez telesa, čierna 244,-
X070074 RB 071.50 R-box Multi, základné teleso pre podomietkové batérie 116,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.

Na stiahnutie