Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie Chrome II

Príjemná dynamika oválnych tvarov

Batéria Chrome II odzrkadľuje súčasné trendy v kúpeľňovom dizajne. Vznikli z pera dizajnéra Krištofa Nosála. Z kompletnej ponuky si vyberiete batérie k umývadlu, vani, sprchovému kútu aj bidetu.

Vodovodné batérie Chrome II

Šikovný prístup k šetreniu

Batérie vybavené funkciou BeCool šetria spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu energie. Ako? Pohyb páky batérie totiž začína v strednej polohe a tečie z nej iba studená voda. Pri štandardných batériách sa v tejto polohe k studenej už primiešava aj voda teplá. A to často zbytočne. Tá sa pri krátkom opláchnutí rúk totiž ani nedostane von z potrubia. A vy tak platíte za niečo, čo ani nevyužijete.
Systém BeCool zaručí, že sa voda začne ohrievať, až keď to vážne chcete. Keď otočíte páku doľava. Tak sa šetria vaše peniaze aj naša planéta.

Vodovodné batérie Chrome IIInteligentné riešenie nielen pre vaňu

Vaňová batéria má špeciálne prepínanie. Zdvihnutie páky zapne sprchu. Vyklopením ramienka sa prepne a spustí prúd vody do vane. Vaňové napúšťanie využijete aj v sprchovacích kútoch – ramienko nezaberá priestor a keď je potreba, bez problému naplní každé vedro.


Vodovodné batérie Chrome II

Čierna alebo lesk chrómu?

Prepojte prvky kúpeľne pomocou farieb a detailov. Vyberte si farebné prevedenie batérie. Varianty sú chrómová a čierna matná. Vášmu vkusu sa prispôsobí aj príslušenstvo, ktoré je samozrejme v rovnakom odtieni ako naša batéria.