Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Podomietková batéria 10° Free

Podomietková batéria vaňová/sprchová 10° Free s prepínačom

TD F  061.00

Svojim uložením na stene sa armatúra o 10° mierne nakláňa k užívateľovi. Ovládanie je tak ešte príjemnejšie, design ešte ústretovejší a vaša spokojnosť ešte väčšia. Po novom aj s dizajnom hladkej plochy ovládacej páky.


Série Podomietkové

Podomietkové batérie 10° Free ponúkame ako vaňové i sprchové, a to vo variantoch s prepínačom i bez neho, podľa konkrétnych podmienok v kúpeľni. Prepínač slúži vo vani na prepínanie medzi napúšťaním cez prepad a sprchovaním. V sprchovacom kúte prepína medzi pevnou a ručnou sprchou. Séria 10 ° Free ponúka dizajn hladkých plôch ovládacích pák.

Umiestnenie podomietkovej batérie 10° Free na stene je o 10° naklonené smerom k ruke. Páka sa tak pohodlne chytá do ruky, napriek tomu pri kúpaní a sprchovaní nezavadzia.

Na zjednodušenie inštalácie ponúkame aj k podomietkovým batériám 10° Free univerzálne inštalačné teleso R-box. Na rozdiel od klasických podomietkových batérií je samotná inštalácia R-boxu oveľa jednoduchšia a prípadná výmena vrchného, viditeľného dielu, jednoduchšia. Prostredníctvom tohto plastového dielu sa dá rozvod vody odvzdušniť, bez odstávky vody.

Technické informácie

Táto podomietková batéria je celotelová a inštaluje sa priamo do steny, nie je určená pre R-box. Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie 10° Free kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu 10° a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čištenie doporučujeme používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaKonceptyEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové prevedenie
Podomietková batéria 10° Free

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070134 TD F 061.00 Podomietková s prepínačom 125,-

Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.