Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie 10° Free

Čistý štýl

Minimalistické tvarové poňatie spolu s jemným náklonom o 10 ° smerom k ruke predstavujú ideálnu kombináciu. Výsledkom sú univerzálne použiteľné vodovodné batérie s unikátnym praktickým detailom, ktoré ďalej rozširujú možnosti konceptu 10º.

Vodovodní baterie 10° Free

V troch výškach

Vyberte si tú správnu umývadlovú stojankovú batériu práve pre vás. Štandard (štandardná výška) pre plytšie umývadlá bez zvýšených nárokov na oblasť medzi batériou a dnom. Comfort (vyšší) pre väčšie a hlbšieho umývadla alebo ExtraComfort všade tam, kde chceme napríklad napúšťať vyššej nádoby vodou. Je vhodná ku klasickým umývadlám alebo pre umývadlá montované na dosku.


Vodovodní baterie 10° Free

Séria batérií 10 ° v dvoch dizajnoch

Koncept 10 ° oslovil našich zákazníkov natoľko, že sme sa rozhodli vodovodné batérie pripraviť v dvoch jemne odlišných verziách dizajnu. Spája ich charakteristický náklon o 10 °, líšia sa však prelisom na hornej ploche páky, ktorý sa v minimalistickej verzii 10 ° Free nevyskytuje.


Vodovodní baterie 10° Free

Komplexný sortiment

Zahŕňa všetky typy, ktoré v kúpeľni využijete, ako sú umývadlové stojánkové, bidetové stojánkové, nástenné sprchové i vaňové, podomietkové vaňové aj sprchové, a to, aj v úprave pre univerzálny inštalačný systém R-box