Youtube Instagram

Vodovodné batérie

Vaňová nástenná batéria Puri

Vaňová nástenná batéria Puri 150 mm

PU 022.00/150
Jediná batéria na trhu s unikátnym riešením systému ovládania. Umiestnenie prepínača vane / sprchy jeho integráciou dovnútra tela batérie umožnilo dosiahnutie čistého univerzálneho tvaru, ktorý je ozdobou kúpeľne. Teplotu vody i spôsob použitia (vaňa / sprcha) možno ovládať jednoduchým otáčaním páky.

Ocenenia:
Ocenenia:


Séria

Z vaňových batérií radu Puri si môžete vybrať nástenný variant na inštaláciu na stenu alebo stojankový trojotvorový, ktorý je určený na inštaláciu do okraja vane alebo do dosky za vaňou. Trojotvorová batéria poskytuje dokonalú reguláciu teploty vody a spoľahlivo sa postará o pohodlné prepínanie medzi napúšťaním vane a sprchovaním.
Vaňová nástenná batéria je unikátnou novinkou na trhu batérií! Jej výnimočnosť spočíva v prelomovom riešení systému ovládania. Vzhľad batérie vizuálne neruší prepínač, ktorý je ukrytý v jej tele. Požadovaná teplota vody i spôsob použitia (vaňa / sprcha) sa dosahuje pohodlným ovládaním, ktoré spočíva v jednoduchom otáčaní páky do strán. Vaňová batéria bez viditeľného prepínača predstavuje luxusný doplnok každej vane. Rovnako ako na všetky vodovodné batérie RAVAK ponúkame aj na kolekciu PURI záruku 5 rokov.

Technické informácie

  • montážny rozstup: 150 mm
  • kartuša (priemer, materiál): 40 mm, keramická
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • použitie: ku všetkým vaniam
  • doplnky: vaňový set a ďalšie príslušenstvo

Vaňová batéria Puri má špeciálne rotačné kartuša s prepínaním vaňa/sprcha. Pohybom páky doprava (sprcha) či doľava (vaňa) sa reguluje iba teplota vody, nie prietok vody. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame kombinovať s ostatnými batériami radu Puri. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať čistiaci prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaRozteč 150 mmRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)Kovové prevedenie
Vaňová nástenná batéria Puri

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070115 PU 022.00/150 Vanová nástěnná 150 mm 186,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.
Dodacia lehota je do 14 dní, pokiaľ nie je uvedené inak.