Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vaňová nástenná batéria Puri

Vaňová nástenná batéria Puri 150 mm

PU 022.00CR / PU 022.20BL
Jediná batéria na trhu s unikátnym riešením systému ovládania. Umiestnenie prepínača vane / sprchy jeho integráciou dovnútra tela batérie umožnilo dosiahnutie čistého univerzálneho tvaru, ktorý je ozdobou kúpeľne. Teplotu vody i spôsob použitia (vaňa / sprcha) možno ovládať jednoduchým otáčaním páky.

Môžete si vybrať z tradičných chrómových alebo moderných čiernych batérií.

Ocenenia:
Ocenenia:


Séria

Z vaňových batérií radu Puri si môžete vybrať nástenný variant na inštaláciu na stenu alebo stojankový trojotvorový, ktorý je určený na inštaláciu do okraja vane alebo do dosky za vaňou. Trojotvorová batéria poskytuje dokonalú reguláciu teploty vody a spoľahlivo sa postará o pohodlné prepínanie medzi napúšťaním vane a sprchovaním.
Vaňová nástenná batéria je unikátnou novinkou na trhu batérií! Jej výnimočnosť spočíva v prelomovom riešení systému ovládania. Vzhľad batérie vizuálne neruší prepínač, ktorý je ukrytý v jej tele. Požadovaná teplota vody i spôsob použitia (vaňa / sprcha) sa dosahuje pohodlným ovládaním, ktoré spočíva v jednoduchom otáčaní páky do strán. Vaňová batéria bez viditeľného prepínača predstavuje luxusný doplnok každej vane. Rovnako ako na všetky vodovodné batérie RAVAK ponúkame aj na kolekciu PURI záruku 5 rokov.

Technické informácie

  • montážny rozstup: 150 mm
  • kartuša (priemer, materiál): 40 mm, keramická
  • farebné prevedenie:
    • CR chrome - chróm
    • BL black - čierna
  • záruka na batériu: 5 rokov
  • použitie: ku všetkým vaniam
  • odporučené doplnky na dokúpenie: vaňový set a ďalšie príslušenstvo

Vaňová batéria Puri má špeciálne rotačné kartuša s prepínaním vaňa/sprcha. Pohybom páky doprava (sprcha) či doľava (vaňa) sa reguluje iba teplota vody, nie prietok vody. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame kombinovať s ostatnými batériami radu Puri. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať čistiaci prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

5 rokov zárukaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (perlátor)
Vaňová nástenná batéria Puri

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena katalogová     
X070115 PU 022.00CR Vaňová nástenná batéria bez sprchového setu, chróm 212,-
X070185 PU 022.20BL Vaňová nástenná batéria bez sprchového setu, čierna 276,-

Ceny sú uvedené v EUR, vrátane DPH.