Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie Puri

Jasná reč jednoduchých tvarov

Určujúcim prvkom nového radu vodovodných batérií od dizajnéra Kryštofa Nosála je kruhový profil valca. Odstránením všetkých nadbytočných línií sme dosiahli dokonale vyváženého tvaru, ktorý je v harmónii s ostatným vybavením vašej kúpeľne. Presne to, čo v kúpeľni potrebujete, bez zbytočností navyše.

Vodovodní baterie Puri

V harmónii s každým štýlom

Minimalistický dizajn a oblé krivky batérií ladia s každým moderným umývadlom. Batérie k umývadlu na dosku alebo vyššia umývadlová batéria pre komfortnejšie umývanie ku klasickému umývadlu.


Vodovodní baterie Puri

Prelomové riešenie

Vaňová batéria je unikátnou novinkou na trhu! Z jej tela sme odstránili prepínač ako vizuálne rušivý element. Pomocou špeciálnej kartuše umiestnenej vo vnútri batérie sa prepínanie prúdu vody do vane / do sprchy aj zmena teploty vody (teplá / studená) dosahuje iba jednoduchým pohybom páky vľavo a vpravo.


Vodovodní baterie Puri

Vybrúsené k dokonalosti

Deväť modelov batérií sú esteticky aj funkčne vybrúsené k dokonalosti. Výnimočného výsledku dosahujeme vďaka prvotriednej kvalite jednotlivých komponentov. Na všetky batérie Puri poskytujeme záruku päť rokov.

Ocenenia:
Ocenenia: