Google+ Youtube Instagram

Kúpanie

Vaňa LoveStory II

Akrylátová asymetrická dvojmiestna vaňa LoveStory II

Romantika v modernom pojatí. Jediná asymetrická vaňa, kde si užijete vzájomnú blízkosť a pohodlie. Inovovaná vaňa LoveStory II naväzuje na jednu z nejpredávanejších vaní RAVAK a vychádza znovu z tvaru srdca, ale necháva zároveň vyniknúť čisté línie a kvalitu materiálu. Ikonický model LoveStory prešiel designovým faceliftom a nová LoveStory II príbeh o láske, bezpečí, emóciách a harmónii prevtelila do svižne moderných tvarov. LoveStory II je ideálna vaňa pre dvoch. Umožní vám zdieľať zážitky zo společného kúpeľa vo fyzickej blízkosti priamo vedľa seba. Asymetrické umiestnenie vane výhodne pracuje s priestorom. Do rohu kúpeľne se vám tak vojde naozaj veľká vaňa.

Série

Kúpanie aj sprchovanie v jednom

V prípade, že sa vám do kúpeľne nevojde súčasne sprchový kút aj vaňa, vyberte si asymetrickú vaňu. V porovnaní s miestom, ktoré vaňa zaberie, získate výhodne veľkú plochu. Ide o vaňu, ktorá je určená do rohu kúpeľne, ale nemá rovnakú dĺžku a šírku, ako je to pri rohových vaniach. Stojí tak na polceste medzi rohovou a obdĺžnikovou vaňou.

Rozmery asymetrickej vane sa pohybujú už od 75 cm na šírku a od 140 cm na dĺžku, preto sú vhodné aj do malých a menších kúpeľní, ale napríklad vaňu LoveStory II v rozmeroch 196 × 139 cm ocenia aj vysoké postavy a priestorovo bohaté kúpeľne.

Asymetrické vane RAVAK

Prekvapivo priestorné

Na celkovej ploche vane ležíte vlastne našikmo, takže pre svoju pohodu môžete využiť väčšiu dĺžku, než je reálna dĺžka, ktorú vaňa zaberá pri stene.


Asymetrické vane RAVAK

V rozmanitých tvaroch

Asymetrické vane ponúkajú mnoho variantov tvarov od tradične známych až po horúcu novinku českého dizajnéra Kryštofa Nosála, ktorý z klasickej vane iba potočením o 10° vytvoril asymetrickú vaňu so všetkými jej výhodami.


Asymetrické vane RAVAK

Originálne

RAVAK dal asymetrickým vaniam ich meno aj správny tvar. Asymetrické vane RAVAK sú prakticky domyslené svojím rozložením tvarov kúpacej a sprchovacej časti tak, aby zodpovedali skutočným potrebám zákazníkov.

Technické informácie

  • rozmery: 139 x 196 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • varianta vystuženie: LA - sklolaminát
  • objem: 360 l
  • prevedenie: ľavé a pravé (L/R)
  • vaňová zástena: nie
  • hydromasážny systém: možno doplniť
  • Chromoterapia H2O Color: možno doplniť
  • doplnky: čelný panel, vaňový odtokový komplet, podhlavník

Vaňu LoveStory II je možné vybaviť originálnymi hydromasážnymi systémami LoveStory Atomic a LoveStory Atomic Plus. Tieto dva hydromasážne systémy RAVAK vyvinul špeciálne pre vaňu LoveStory II tak, aby poskytli stabilné zázemie pre intímne večery vo dvojici pri air alebo hydromasáži. K štandardnému vybaveniu systémov Atomic a Atomic Plus patrí aj Chromoterapia, ktorá kúpeľu a celej kúpeľni prepožičia neopakovateľnú atmosféru zafarbenú jedným zo štyroch nastaviteľných farebných tónov. K vani LoveStory II možno dokúpiť vaňovú alebo podomietkovú batériu, kúpeľňový nábytok a ďalšie výrobky RAVAK.

Vaňa LoveStory II

Cenník / kúpiť

Obj. číslo Rozmery (mm) TYP + prevedenie Cena bez DPH Cena s DPH     
C751000000 1960 x 1135 - 1390 Vaňa LoveStory II L white 632,50 759,00 e-shop
C761000000 Vaňa LoveStory II R white 632,50 759,00 e-shop
CY75000000 Podpora LoveStory II 32,73 39,00 e-shop
CZ75100A00 Panel A LoveStory II L white 264,13 317,00 e-shop
CZ76100A00 Panel A LoveStory II R white 264,13 317,00 e-shop
B27500000N Panelkit LoveStory II 42,64 51,00 e-shop

Dodacia lehota je 3 týždne.

Na stiahnutie

6,7 MB